Перейшовши кілька років тому на одноразові станки для гоління, я помітив, що з кожним роком їх якість тільки погіршувався. Тому, коли дружина запитала, чи що подарувати на 23 лютого, я побажав справжній бритвений верстат. Вибір припав на бритву «Qshave».

Зміст

 • Де купити
 • Упаковка і якість
 • Леза
 • Гоління і висновок
 • Де купити

  В увазі практичного відсутності якісних верстатів Т-подібної форми, замовляти вирішили з офіційного сайту Алиэкспресс ось тут.

  Верстат прийшов через двадцять п’ять днів після замовлення місто Барнаул, що дуже швидко для Алтайського краю, обійшовся в 820 рублів. Доставка безкоштовно. Знижки на товар, при замовленні не було. Запечатаний добре, всередині упаковки загорнутий в м’який пінопласт. При пересилання не чого не пом’ялося і не зламалося.

  Упаковка і якість

  Бритвений верстат знаходиться в висувний, чорної картонній коробці з логотипом «Qshave», яку можна використовувати для його зберігання, в перервах між голінням. За десять місяців використання коробка не розвалилася і має ту саму форму, що і при покупці.

  Сам верстат металевий, чорного кольору, Т-подібної форми. Ручка з рифленою поверхнею, завдяки чому, в мокрих руках верстат не провертається. Вага бритвеного верстата — важкий, що надає впевненість. Метал без видимих горбів і опуклостей.

  Леза

  В комплекті іде набір лез в кількості 5 штук і щіточка для чищення верстата після гоління. Заточка лез якісна. При голінні 3, 4 рази в тиждень набору вистачить на 5 місяців. Установка і зміна лез відбувається шляхом відкриття верхньої кришки у вигляді двох стулок, при обертанні кільця на ручці. Така система отримала назву «метелик». Механізм обертання бритвеного верстата «Qshave» легкий. При відкритті ні чого не прокручується і не заїдає.

  Гоління і висновок

  Процес гоління, після переходу з одноразових верстатів треба проводити з обережністю. При перших декількох процедурах, у мене залишалися порізу. Надалі шкіра обличчя звикла, порізи зникли. Гоління краще проводити на розпареного або пом’якшеною шкірі. Вибір гелю або крему для гоління залишається за споживачем. Ще можу порадити машинку для стрижки волосся на акумуляторі фірми Pritech iTrimmer, мені вона дуже подобається.

  Qshave — це якісний, красивий, сучасний станок для гоління, без істотних мінусів. Купувати краще на офіційній сторінці виробника на Алиэкспресс ось тут. Якщо раптом відкриється сторінка продавця з товарами, а не конкретно цей товар, то просто введіть у пошуку Qshave і на тисніть кнопку «Шукати в цьому магазині» на Алі.

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…