Пару місяців тому замовив на Алиэкпрессе стабілізатор для телефону – X Cam Creative Slight за 2680 руб. опис товару було сказано, що даний пристрій здатне працювати 2 – 3 години, підходить для пристроїв з діагоналлю екрана від 4,5 — 5,5 дюймів, а також кут нахилу міг змінюватися в межах 175 градусах.

Зміст

 • Де купити і скільки коштує
 • Плюси і мінуси
 • Для iPhone
 • Де купити і скільки коштує

  Замовлення робив у цього продавця .Він швидко відправив товар, а через 20 днів посилка була вже у мене. Перше враження чудове, так як все було акуратно запаковано, і коробка мала презентабельний вигляд.

  У комплекті з стабілізатором були наступні аксесуари: USB-кабель для зарядки, шестигранник для налаштування, дві підкладки (якщо ваш девайс дуже маленький), мішечок для перенесення та інструкція англійською мовою.

  Після двох місяців використання, я сформував своє враження від покупки, про який поділюся з вами після опису двох його сторін.

  Плюси і мінуси

  Позитивні:

  • мобільність ( він має досить маленькі розміри в порівнянні з аналогами, а саме висота 15 см, а ширина близько 14 см);
  • хороша робота з пристроями, які мають маленьку вагу;
  • зарядка. Її вистачало на 1,5 — 2,5 години.

  Негативні сторони:

  локалізація, бо інструкція англійською мовою. Щоб стало зрозуміло, як здійснити налаштування даного девайса, вам необхідно буде перевести її.
  відсутність інформації про те, з якими пристроями стабілізатор сумісний, так як купувати кота в мішку не дуже приємно.

  Ви можете заперечити, сказавши, що продавець вказав, підходять девайси з певною діагоналлю екрана. Але на роботу стабілізатора також впливає і вага телефону, про що не було зазначено.

  Для iPhone

  Тоді у мене ще був IPhone 5S і даний аксесуар , на мою думку, був оптимальним стабілізатором для цього смартфона, бо айфон мав відповідний розмір і мала вага.

  Але коли я придбав IPhone 7 Plus, девайс став не завжди адекватно працювати з ним (сам змінював кут зйомки, з’явилися невеликі посмикування) , бо телефон володів великою вагою. Тому довелося відмовитися від використання даного стабілізатор для запису робіт.

  Отже, перш ніж купувати даний стабілізатор необхідно зважити свій телефон, якщо його вага понад 112 р. (саме стільки важить IPhone 5s) , то купувати цей девайс не раджу, бо є велика ймовірність того, що його робота вас тільки засмутить.

  Який же небудь Xiaomi або Cubot, або інший смартфон на Андроїді буде почувати себе чудово на ньому. Ще раз, купував його ось тут.

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…