Донька довгий час випрошувала у мене NPK ляльку, схожу на справжню дитину. Пройшлася по магазинах в нашому місті, але нічого підходящого за ціною і за бажанням не знайшла.

А у тих варіантів, що знайшла ціни були захмарні. Вирішили з дочкою зробити вибір на Aliexpress. Природно поєднати всі побажання в одному продукті не вийшло, але вибрали більш-менш оптимальний варіант.

Зміст

 • Де купити
 • Види і комплектація
 • Відгук
 • Відео
 • Де купити

  При виборі звертали увагу на кількість відгуків. Вибір припав на продавця, у якого було багато позитивних відгуків про товар. В момент покупки ціна була 66.54$, замовляли на цій сторінці Алиэкспресс.

  Були в наявності ляльки НВК дол різної статі. І у дівчаток і у хлопчиків зовнішні статеві органи як у справжніх дітей. Дуже реалістично. Ми вибрали дівчинку. Замовили п’ятого Серпня.

  Отримали посилку двадцять сьомого Серпня. Купили через кешбек EPN і після отримання товару та підтвердження отримали невелику частину від суми назад.

  По шляху проходження посилки трек відслідковувався. Вага посилки був більше кілограма. Лялька була в картонній коробці, в спеціальній пакувальної сіточці, без одягу. Одяг була упакована окремо.

  Види і комплектація

  Крім одягу в комплект також входили пляшечка, шпильки, гумка для волосся, соска на магніті і памперс. Лялька дійсно схожа на справжню дитину.

  На жаль вибір осіб у ляльок NPK doll невеликий. Крім цього, у замовленої нами моделі ноги зігнуті в колінному суглобі (для сидячого положення) і не випрямляються.

  Те ж саме з руками, тобто пластичність відсутня. Але при цьому ляльку можна сповивати, одягати, укладати на спину без проблем. Фото на сайті повністю відповідає оригіналу. Дивіться нижче на прикріплені фотографії.

  Як я говорила вище, разом з лялькою був один комплект одягу. Ми у себе в місті докупили ще пару костюмчиків для новонароджених дітей – розміри підійшли.

  Відгук

  Дитині її нова донька NPK дуже сподобалася. Так, що якщо зіткнетеся з такими побажаннями своїх дітей, то можете сміливо замовляти такі ляльки на Aliexpress ось тут. Це сторінка офіційного представника бренду.

  Відео

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…