Як і у всіх дівчат, у мене абсолютно нез’ясовним чином накопичується велика кількість різноманітної біжутерії. Для того, щоб тримати всю цю радість в одному місці я і придбала скриньку для зберігання ювелірних та інших виробів бренду BalleenShiny.

Знайшла її досить швидко, привернула демократична ціна, плюс на фото в магазині виглядала непогано. Зважилася, замовила і оплатила 400 рублів. Посилка в Ішим йшла близько трьох тижнів.

Зараз, через півроку, можу розповісти про свій досвід використання, адже незважаючи на те, що вона загалом мені подобається, все-таки є свої мінуси, купувала ось тут на офіційній сторінці виробника.

Зміст

 • Трохи про зовнішньому вигляді
 • Зручність і розміри
 • Ціна і де купити
 • Трохи про зовнішньому вигляді

  У складеному стані вона схожа на маленький тубус розміром з кисть. Замочок кнопковий механізм, тримається непогано (як-то носила в сумочці, не розкрився).
  Кольори пропонуються різні, можна підібрати собі під колір сумочки/інтер’єру/за бажанням. У моєму випадку — це фіолетовий колір.

  Матеріал, з якого зроблена скринька, — флок. Він приємний на дотик і не сильно брудниться. Виглядає акуратно, не помітно, але при цьому і не схожий на дешевку.

  У розкритому вигляді з’являються три відділи, схожі на маленькі міні-шкатулочки. Вони досить глибокі, щоб вмістилося по декілька видів всяких дрібничок. Ще можна застосувати для лаку.

  Зручність і розміри

  Якщо скриньку-органайзер повністю скласти і закрити на замок, то вона займає зовсім небагато місця. Може вміститися як в сумочці, так і в середньому клатче; і при цьому не важить зовсім нічого.

  Однак, малі розміри обертаються тим, що велика кількість біжутерії вже не поміститься, тому якщо у вас великий запас всяких прикрас, то не варто сподіватися, що всі вони з легкістю влізуть в скриньку.

  Ще один мінус – брак роздільників у верхньому або нижньому відсіках (як мені здається, 2-3 вертикальних роздільника хоч в одному з відсіків були б до речі, так як ланцюжки/браслети плутаються).

  Ціна і де купити

  З приводу ціни. На мій погляд, вона злегка завищена. Мені здається, що якщо витратити достатню кількість часу, то можна знайти щось більш якісне Алиэкспресс за цю ціну. Наприклад, можна пошукати на цій сторінці.

  В цілому, BalleenShiny — це непоганий проміжний варіант для дівчат, які мають не так багато прикрас, щоб купувати об’ємний ящичок, але при цьому не можуть зберігати їх в маленьких шкатулочках.

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…