Якщо ти фанат наукової фантастики, то точно знаєш про серіал Доктор Хто і що таке Тардіс. Звичайно, є бажання придбати практичну і зручну річ, хоча іноді просто красиву.

Для тих хто не знає — Тардіс, це машина часу, яка виглядає як Поліцейська будка, і сенс її в тому, що вона зовні менше ніж усередині.

До чого був весь цей екскурс запитаєте ви. Так ось, таке відчуття що рюкзак володіє цими властивостями, не настільки як в оригіналі, але все ж.

Зміст

 • Де купити
 • Якість
 • Відгук
 • Де купити

  Отже, це яскраво синій рюкзак, з основним відділенням на стяжці і одним зовнішнім кишенею. Виглядає цілком презентабельно і підійде як дітям, так і дорослим будь-якої статі.

  Зовні він невеликого розміру, добротно зшитий і не було ніякого неприємного запаху при отриманні посилки.

  Коштував він мені близько 12 доларів, брала ось тут, але була безкоштовна доставка AliExpress Standard Shipping, вона правда не завжди відстежується досконально, як той же ePacket, але приходить теж швидко. Якщо скористатися кэшбэком EPN, то можна навіть з цієї маленької суми заощадити!

  Я чекала десь 18 днів з вихідними. Я крім рюкзака замовляла ще дещо-що у цього продавця, все вийшло дуже зручно і добре упаковано.

  Якість

  Що можна сказати про самому рюкзаку?

  Він виглядає дуже компактним, але в нього влазить планшет, одяг і навіть середні контейнери з їжею, причому всі разом.

  Трохи короткуваті лямки (я звикла носити рюкзаки дуже низько), але все це можна компенсувати своїми руками.

  Я його вже встигла кілька разів випрати. Тканина не зблідла (і вона не фарбується взагалі), принт залишився яскравим.

  Магнітні замки працюють добре і жодного разу ще не відкрилися самовільно. Чорні деталі зроблені з шкірозамінника, але дуже якісного, так що теж зручні у використанні.

  Відгук

  Ну і як фанат цієї всесвіту я дуже задоволена замовленням. Там було на вибір два варіанти, плюс сережки.

  Мій вибір припав на рюкзак побільше, або так здавалося на картинці. Але скажу точно, річ виглядає точно як на картинці, іноді мені здається, що навіть краще. Ще раз, замовляла на Алиэкспресс ось на цій сторінці.

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…