Отже, я б хотіла написати своє чесне думку з приводу товарів на AliExpress. І в цей раз це буде цей рюкзак Mochila.

Замовила його 15.08.2018, прийшов — 11.09.2018 поштою Росії. замовляла ось тут. Але є такі випадки коли приходив за 1 – 2 тижні.Товар відслідковувався. Що стосується упаковки — тверда 4. Звичайний поштовий пакет, і сам рюкзак був упакований в поліетилен, всі замочки були упаковані в пупырку.

Відгук

Плюси: Рюкзак досить великий, вміщає в себе всі підручники. Багато кишеньку, особливо зручно кишеня на спинці , туди можна вмістити багато зошитів.

Такою ж є і попереду. Бічні, до речі, теж класні, пляшка води легко поміщається.

Рюкзак дуже легкий , прям дуже)) Ще лямки дуже зручні в тому плані, що щільні і великі. Нитки не стирчать.

Але! Якщо ви захочете червоний, вишивка полунички може бути крива, просіть рівну. Ще є один лайфхак : якщо ви не хочете чекати поки вам відправлять , або ж вам треба терміново , кажете, треба швидко відправити і все буде ок. Форму він дуже швидко набуває.На цьому всі плюси закінчуються.

Мінуси: Мінусів набагато більше.

  • Продавець довго обробляв замовлення, напевно днів 10;
  • Після місяця використання я зрозуміла, що він дуже швидко брудниться. Тобто буквально за пару тижнів вже брудний;
  • При пранні до речі сильно фарба змивається. Далі, через якийсь час всі замочки просто відірвалися, причому це відбулося за кілька днів (фотографії я доклала додатково);
  • Потім в школу довелося принести більше підручників ніж зазвичай, і блискавка розійшлася;
  • Що сталося зовсім недавно: ремінці які регулюють висота рюкзака , просто почали зриватися.

Висновок : Чесно кажучи, рюкзак взагалі не підходить для школи. Можливо, для поїздок куди-то — так. Може бути мені попався такий бракований, але я б не радила. Вартість його, статі, 979 рублів. Але за таку ціну — я не рекомендую.

Звичайно, якщо вам потрібно кудись поїхати, то рюкзак відмінний, але не для школи.

Купувала ось тут. Я вважаю що це не найвдаліша покупка на Алиэкспресс, Щоб цим рюкзаком зараз користуватися, доведеться заплатити ще пару сотень, за ремонт. Бачила краще портфелі, наприклад, рюкзаки Muzee.

А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…