Я замовила сукню на день народження моєї дочки на Алиэспресс. Розмір був обраний відповідно до віку дитини — 6 місяців (6М), по таблиці розмірів це на ріст 70 див.

Продавець вказав, що розмір відповідає віку. На вибір надано два кольори: фіолетовий і рожевий, я вибрала рожевий, т. к. на картинці він виглядає ніжно і не нав’язливо. Купувала ось тут.

Плаття було надіслано на наступний день після оплати, ціна склала 1375 руб., на всьому протязі доставки трек відлежувався без будь-яких проблем, з продавцем я не спілкувалася, бо будь-яких проблем чи питань у мене не виникло.

Товар прийшов в Амурську область місто Зея за 4 тижні, що дуже швидко, враховуючи, що він йшов через Москву.

Плаття було упаковано в прозорий пакет, пухирчатою плівку і звичайний сірий пластиковий конверт Алиэкспресс. Посилка не велика і легка, але в поштову скриньку її чомусь не кинули, а принесли повідомлення.

Товар дуже сподобався, плаття легке й красиве, складається з трьох шарів: нижній шар-це одяг з тонкої і приємною до тіла тканини, що дуже важливо для маленької дитини. По низу підкладали з зовнішньої сторони не пришита широка смужка жорсткої сітки, для створення об’єму.

Другий шар — основна тканина сукні — ніжний атлас, з ліфа розписаний красивим малюнком у вигляді метеликів. Малюнок рівний і чіткий. І третій шар — це подвійна сітка, пришитою по талії плаття.

До речі, на холодну пору року до нього відмінно підійде такий схожий светр.

Так само по всьому сукні пришиті об’ємні квіти, зроблені з тканини. В процесі прання і прасування кілька кольорів відпало, т. к. пришиті буквально на один стібок, і їх довелося пришивати заново. Всі шви рівні, стирчало кілька ниток, але це не становила суттєвої проблеми, я їх просто обрізала. Замок вшитий рівно, не колеться і не дряпається.

Пояс вшитий в бокові шви сукні, він досить довгий і широкий, щоб зав’язати красивий і великий бант. Колір точно такий же як на картинці, не яскравий і приємний оку. Сукня не таке пишно, але це навіть добре, оскільки маленькій дитині було б не зручно в дуже об’ємною сукню.

При бажанні, для створення пишноти, можна придбати додаткову нижню спідницю. Розмір підійшов ідеально, на момент свята зростання дочки становив 68 див. загалом, сукня повністю відповідає фотографії і опису продавця і варто відданих за нього грошей. Ще раз, купувала на Алиэкспресс на цій сторінці.

Якщо це не сподобалося, то можете подивитися цей огляд на платтячко для доньки з Поні і веселкою або подібне, але конкретного бренду Bear Leader.

А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…