Влітку 2018 року, ми всією сім’єю вирішили відпочити від міської суєти, на морі і вибрали для цього не простий відпочинок, а екстремальний відпочинок в наметі! Зарядили всі свої гаджети, так само не забули про звичайний power bank, заряджається від мережі. При наявності маленької дитини, який весь час просить мультики, наші телефони швидко «сіли».

Якого ж було наше здивування, що у сусідів по намету, телефони і планшети працюють другий тиждень!

Як виявилося, у них був сонячний Power Bank бренду Suoyang на 20000 маг, який заряджає себе сам від сонця!!! Ми були в захваті.

Зміст

 • Де купити і наше замовлення
 • Якість і реальна ємність
 • Відгук
 • Відео
 • Де купити і наше замовлення

  По приїзду додому, звичайно вирішили замовити такий же Solar Power Bank 20000 маг і, без праці, знайшли його на Алиэкспресс у цього продавця.

  Замовили 20 серпня, за 860 рублів, відправили через 4 дні, звичайною поштою, посилка прийшла 4 жовтня на пошту в місто Сімферополь. Трек повністю відслідковувався. Прийшов вже заряджений акумулятор, тому змогли відразу ж його перевірити.

  Якість і реальна ємність

  На Power Banke є світловий індикатор, який показує відсоток залишилася енергії, що дуже зручно. Взагалі, акумулятор, зовні дуже хороший, виглядає дорого і якісно, легкий, його вага-всього 260 грам!

  Так само з плюсів є світлодіодний ліхтарик, який світить досить яскраво і має 3 режими (яскраво, менш яскраво і миготливий режим). Вхідний інтерфейс Micro-USB можна заряджати 2 телефони або інші пристрої.

  Ємність акумулятора 15000-20000мАч. При його повній зарядці, вистачає зарядити телефон з батареєю 4000 маг приблизно 3 рази. Чоловік каже, що це нормально і так приблизно і повинно бути.

  iPad з батареєю 12000 mAH вдається повністю зарядити 1 раз з повного нуля і ще залишається приблизно 35% заряду.

  В комплекті був шнур, але він короткий і не вселяє довіри, тому його відразу замінили на інший, від зарядного пристрою телефону.

  В описі заявлено, що батарея водонепроникна, перевіряти звичайно я не стала, але думаю дрібний дощик його не зіпсує.

  Відгук

  Якщо ви ведете активний спосіб життя, однозначно рекомендую придбати Solar Power Bank 20000 маг Waterproof з сонячною батареєю Suoyang. Ну або просто для економії електроенергії. Від сонця батарея заряджається дуже довго, потрібно приблизно весь світловий день літа, щоб зарядити на 70-80 відсотків.

  Ще раз, купували ось тут на Алиэкспресс.

  Відео

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…