Хочу розповісти вам про дуже гарну помаді, яка прилетіла до мене в найкоротші терміни після замовлення на Алиэкспресс. Замовляла на офіційній сторінці бренду Miss Rose на Алиэкспресс ось тут.

Зміст

 • Кольори і якість
 • За номерами
 • Про бренд і магазині
 • Відео
 • Кольори і якість

  Почну з самої помади: я вибрала колір під номером 38, він трохи відрізняється від кольору на фото, йде в оранжево-рожевий, але мені дуже подобається. У помади дуже приємна текстура, не скочується на губах, має насичений колір і тримається близько 3-4 годин.

  За номерами

  Помада була упакована в гарну коробочку, в якій зручно зберігати її, сама помада має цікавий дизайн і зручна у використанні. Користуюся помадою вже 2 місяця, я в захваті!

  Доставка в моє місто зайняла близько двох-трьох тижнів, що порівняно швидко для АлиЭкспресс.

  Про бренд і магазині

  Помада не відстежувалася, але я була впевнена в тому, що отримаю свій товар. Я поспілкувалася з продавцем «Міс Троянді» або «Міс Роуз», він інформував мене про місцезнаходження моєї помади.

  Хочу відзначити, що продавець дуже відповідальний і доброзичливий, швидко відповідає на повідомлення і якісно підходить до виконання своєї роботи. Це однозначно одна з кращих покупок на Алі, точно буду ще користуватися сервісом цього магазину.

  Ще можу порадити палетку тіней iMagic та гель-лаки для нігтів SaviLand і VenaLisa.

  Відео

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…