Перший раз я побачила цей шедевр сучасної, на мій погляд, моди у глянцевому журналі. Позаздривши тій дівчині, яка тримала цю сумочку я почала шукати на алиэкспресс. Вартість її становила 1080 рублів на початок червня 2018 року. На даний момент така сумочка коштує трохи дешевше ($13.6 — 14).

Де краще купити

Доставка до Краснодара 20 днів звичайною поштою. Вартість доставки безкоштовна. Продавець товару весь час перебував онлайн і я змогла задати кілька питань. Відправили в день оплати, замовляла ось на цій сторінці.

Сумку-равлика з ротанга я отримала добре упаковану, в пакеті і спеціальній плівці. Всередині була підтримуюча конструкція, на дотик нагадує картон. Ціла , не пом’ялася, неприємного запаху не було, а швидше навпаки-пахла соломою. Матеріал у виробника Fonmar — це ротанг, солома. Зовнішній вигляд і якість на висоті, за таку вартість просто подарунок.

У магазинах нашого міста ціна від 3 до 5 тисяч рублів.

Якість

Ручки обплетені ротангом, мають більш щільну структуру. Так само є застібка-замок, досить міцний, не відкривається на ходу. Розмір 28см * 30см * 15см (довжина * висота * товщина). Добре поміщається телефон, об’ємний гаманець і косметичка. Міцна і дуже стійка, на дні сумки 4 сталеві ніжки. Думаю, по дизайну їй дуже підійдуть наручний годинник-унісекс BoboBird.

Всередині сумочка Fonmar обшита щільною тканиною і має один кишенька. Дуже зручно тримати в руці. За 4 місяці шкарпетки не деформувалася, зовнішній вигляд залишився колишнім, на сонці не вигоріла, під дощем не розійшлася. Підійде ще не на один рік шкарпетки. Єдиним мінусом вважаю, що в неї тільки одне відділення. Якщо носити треба більше, але ви хочете брати з собою цю сумочку завжди для стилю, то краще доглянути ще і рюкзачок аналогічного дизайну, наприклад, рюкзак Muzee. Ще раз, купувала на Алиэкспресс ось тут.

А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…