Замовляла для похресниці блакитне плаття з поні і веселкою BOTEZAI за 7.13$ за цим посиланням на Алиэкспресс.

Замовлення зробила 22 січня, швидко оплатила, проблем не виникло. Продавець відправив товар не відразу, тільки 26 січня. Писала продавцеві повідомлення з проханням, щоб вказав вартість посилки в два рази менше.

Посилку забрала 22 лютого, при цьому на нашій митниці вона провела десять днів. Вартість була вказана 2$, навіть менше, ніж просила. У результаті через місяць після замовлення дитина став щасливим володарем сукні з пониПла

На вік п’ять років брали розмір 6, так як китайські речі в більшості своїй маломерят. Сукня пошита акуратно, шви рівні, нитки ніде не стирчать, запах відсутній, правда, прийшов сукня дуже м’яте.

Розчарувала спідниця з кольорових шматків фатину, дуже відрізняється від заявленої продавцем фотографії. Але вмілі руки мами і парогенератор перетворили м’яту ганчірку в миле дитяче плаття.

Роботою сайту і продавця BOTEZAI задоволена, однозначно буду замовляти одяг хрещениці ще. Нагадую, брала ось у цього продавця на Алі. До речі, маленькій дівчинці може сподобається ще рожеве повітряне платтячко Bear Leader і кросівки Hello Kitty.

А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…