Кілька разів на рік ми всією сім’єю їздимо на далеку відстань, проїжджаючи до 3 тис. км. Коли була стара машина, діти дивилися мультики на дисплеї через навігатор. Але на новому автомобілі це, виявилося, зробити неможливо, так як система безпеки машини просто вимикає будь-яке зображення після початку його руху.

Тому ми вирішили придбати два відеоплеєра на підголовники. Дітям віком 4 та 8 років, і кожен любить дивитися щось своє, і включити їм щось одне було б важко. Молодший дивиться «Малышарики», старший мультфільми про роботів.

Зміст

 • Де купити
 • Огляд
 • Кріплення
 • Досвід використання та якості
 • Про звуці і навушниках
 • Відгук
 • Де купити

  На Алиэкспрессе вибір їх досить великий, на будь-який смак, колір і гаманець. Ми вибирали так dvd-плеєри, що б там було практично все. І вибір припав на такі планшети бренду Pumpkin, які замовили ось тут.

  Обійшлися два планшета, нам в 22 тис. рублів, але ціна адекватна – там є все. Але у цього продавця є і дешевше, там відмінний вибір.

  Огляд

  Нещодавно заходила на Алі і ціни на них впали до 18 тис. Мультфільми можна дивитися з диска або флешки, так як це DVD програвач, і планшет. Плюс в комплекті йдуть бездротові навушники, якими можна скористатися як по ік-порту, так і під’єднати за допомогою шнура, пульт-джостік і диск з іграшками. Так що старший іноді робиться в «танчики» або стрілялки. Вони, звичайно, елементарні і графіка середня, але синові подобається.

  Посилка йшла до Ямалу близько трьох тижнів. Точніше дійшли вони десь за два, але так як доставка була кур’єрська, а чоловік працює не в місті, привезли її десь через тиждень після прибуття. Все було добре упаковано, але чоловік все одно, так як все-таки плеєри дорогі, відкривав все на камеру. Перестрахувався… Все дійшло в повному порядку, інструкція з експлуатації додається, але її немає російською, тому – марна річ.

  Кріплення

  Прикріпили DVD-програвачі екранами до подголовникам крісел без проблем, вони не заважають, регулювати висоту можна. Як під’єднати до харчування, теж розібрався відразу, дроти все сховав під сидіння. Планшети теж можна регулювати, тобто нахиляти, як зручно. Працюють вони від акумулятора, тому після вимкнення машини, гаснуть теж. Виглядають як вбудовані з заводу.

  Досвід використання та якості

  За 2 місяці експлуатації ми примудрилися проїхати майже 4 тис. км, і можемо повністю оцінити начинку придбання. З плюсів, чітке зображення на екрані, читає всі диски без винятку. Якщо старі диски або трохи подряпані, просто довше на початку їх зчитує.

  У наборі є спеціальний кабель, щоб, якщо діти хочуть подивитися один і той самий фільм з одного диска або з однієї флешки, можна було без проблем під’єднати один до іншого, навушники так само можна переключити на хвилю іншого планшета.

  Про звуці і навушниках

  Звук, якщо приєднувати за допомогою шнура до планшета, хороший. Навушники трохи з шумами. Якщо ж спробувати вивести звук на головний 2DIN дисплей Rectangle в машині, дуже шумить. Чоловік сказав, що це залежить від відстані між дисплеєм і планшетом. Можна вирішити питання за допомогою бездротового адаптера Ugreen або йому подібного.

  Але діти люблять дивитися в навушниках, так що їм дуже зручно і комфортно, я якось дивилася зі старшою дитиною мультик в них, мені сподобалося. Ще в плеєрі можна слухати FM-радіо і вставляти SD карти, але ми не пробували.

  Так само планшетами для автомобіля, інструкції, можна управляти з допомогою Touch, але ми якось теж не пробували.

  З приводу флешок – тут починається найцікавіше. Він читає їх, але не всі. Може не підтримувати формат або формат підтримувати, але формат звуку немає. А ще не підтримує флешку, якщо, наприклад, вона на 16 гб і повністю заповнена, та ще й всі фільми в папці. Ось з цим намучитесь. Чоловік порився в інтернеті і сказав, що можна прошити планшети і тоді все буде нормально. Але поки руки не доходять, записуємо мультики на dvd-диски або по одному фільму або мультика на флешку, благо їх у нас вдома багато.

  Відгук

  Так що, ставлю плеєрів тверду 4, якщо не труднощі з флешками, була б п’ятірка! Діти задоволені, є чим зайнятися в дорозі. Ми їм купили спеціальні столики в машину, вони в Лего пограють, розфарбовують і т. д. і потім мультики дивляться. І так по колу. Загалом – краса. Рекомендую плеєри всім, хто дуже часто катається на далекі відстані з дітьми. Ще раз, замовляли дані плеєри на підголовники автомобіля бренду Pumpkin на Aliexpress ось тут.

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…