Свою паяльну станцію YIHUA 908 плюс я брав на Алиэкспресс ось тут приблизно за 2500 рублів. На відміну від більшості інших подібних станцій, в даному випадку блок керування досить простий і його не потрібно обов’язково тримати на столі, а він може висіти на проводі, що і зумовило мій вибір.

Посилка прийшла до мене 3 місяці тому, чекав я її доставку з Китаю приблизно місяць, як і більшість таких посилок. Доставка була безкоштовною.

Зміст

 • Зручність і якість
 • Панель управління
 • Відмінність плюс версії від D
 • Ремонтопридатність
 • Відгук
 • Відео
 • Зручність і якість

  Що мені відразу сподобалося, так це зручність ручки самого паяльника, а також правильно розподілений вага всередині. Відчуття приблизно таке, як ніби пишеш кульковою ручкою в зошиті. Ну або маркером на столі — дуже зручно.

  Про блок я вже писав вище. Зазначу тільки зручність роботи на висоті і в найбільш зручних місцях. Для мене, як монтажника, це було важливо. Домосідів з повноцінним робочим столом це вже не так цікаво, але навіть будь-домосід періодично змушений паяти десь в інших місцях. Наприклад, у гаражі, автомобілі і т. д.

  Спочатку боявся за провід, але він виявився досить товстим і легка електронна плата керування на нього не впливає. Крім того, сам провід не плавиться при дотику розпеченого жала.

  Довжина його до регулятора — 80 сантиметрів, від регулятора до розетки — близько 135 див.

  Панель управління

  На панелі є наступні речі:

  • Кнопка включення;
  • Регулювання температури жала за принципом термостата з поворотною ручкою в межах 200-480 градусів за цельсієм;

  Відмінність плюс версії від D

  У моделі YIHUA908 є версії з індексами «+» і «D». Другий трохи дорожче, але відмінність лише в тому, що у нього є цифровий індикатор нагріву і кнопка фіксації його. Але я вирішив просто брати PLUS, звик працювати за відчуттями під час пайки, а не дивлячись на екран.

  В комплекті у мене був м’який чохол, футляр для припою і флюсу (каніфолі), змінні жала. При замовленні дивіться уважніше, є різні варіанти, зокрема з жорсткою сумкою-боксом, яка найбільше підійде для виїзного майстра електроніки та налагоджувальники.

  Ремонтопридатність

  У випадку з 908 абсолютно всі частини ремонтнопридатні. Сам паяльник легко розбирається-розкручується, всі потрібні частини взаимозаменямы з іншими моделями і стандартнизированны. У продавців все це є у продажу.

  Але виглядає все дуже добротно, навіть не знаю, що може стане в нагоді крім зміни жала або, наприклад, вилки 220В.

  Також, радіоаматорів і электронщикам, електрикам можу порадити ще хороший мультиметр DT-9205M і потужний, але компактний налобний ліхтарик Boruit — легкий і зручний, не заважає, але часто виручає.

  Відгук

  Даними паяльником YIHUA дуже задоволений. Рекомендую брати версію плюс, а не Д. Але звичайно це не суперская станционарная станція типу YouTue 8586, але ж і ціна зовсім інша, плюс зручність використання і легкість поза робочого столу. Ще раз, брав на Алиэкспресс на цій сторінці.

  Відео

  Це відеоролик одного з магазинів, що продають їх, але брати все-одно краще на ALI, враховуючи ціну і можливість повернути частину грошей через кэшбэк сервіс EPN.

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…