У китайському магазині AliExpress можна купити практично все. Від якихось гучних спиннеров і до справді корисних речей.

Ніж-метелик можна назвати корисною річчю, він і вдома знадобиться, і в поході не пропадеш. Але я купував її не для цього, адже доставка та перевезення холодної зброї заборонена не тільки в Росії, але і в ряді інших країн.

Зміст

 • Модель
 • Регулювання, настроювання і заточування
 • Тепер трохи про вартість і доставку
 • Модель

  Модель ножа-метелики, яку брав особисто я не позиціонується як зброю, так як він не заточений. Але він може стати непоганим аксесуаром або подарунком для любителя зброї або фанатів CSGO, адже на алі є й моделі, в точності як з відомої гри.

  Тепер розглянемо модель, куплену особисто мною.

  Приходить вона протягом двох тижнів в нехитрій «пухирчатою» плівці, досить рясно обклеєною скотчем. Сам ніж виконаний гідно.

  Обертання гарний ,але його можна регулювати, підкручуючи або відкручуючи шестигранники, якими лезо кріпиться до рукояток.

  Регулювання, настроювання і заточування

  Для регулювання необхідний маленький шестигранний ключ або просто шестигранник. На жаль, в комплекті його не поставляють. Показавши його другові, він захотів придбати такий-же. Колір рукояток синій. Зображені черепа з зеленими, досить неприємними, очима.

  Лезо не заточене на лезі дірки в якості декору. Ближче до основи леза намальована метелик з підписом «Benchmade USA». Фарба досить швидко злазить, це можна помітити при виконанні трюків з ним протягом часу або ж якщо при їх виконанні він буде часто падати. Слезшая фарба в основному видно на кріпленні і внизу на рукояті, куди зачіпляється кріплення.

  Для виконання трюків ніж чудово підходить, поранитися їм практично неможливо. Ну тільки якщо впустити його на ноги, або випадково вдарити по пальцях. Ніж досить важкий, тому будь-який удар їм буде болючим. Метал, леза достатньої твердості для того, щоб ніж при бажанні можна було ув’язнити.

  Тепер трохи про вартість і доставку

  Вартість ножа найдешевшої моделі за нинішнім курсом (приблизно 65 рублів за долар) становить приблизно 5.67$. Така ж вартість і у моєї моделі. Ціна найдорожчої дорівнює 12.8$. Доставка прийшла протягом двох тижнів, або 14-ти днів.

  Також слід врахувати, що хоч і на Алиэкспресс цей ніж не позиціонується як зброя, митниця може прийняти його за справжній, і затримати, до цього потрібно бути готовим.

  До речі, любителям ножів ще можу порекомендувати Kkwolf — ніж-копія з легендарної гри CS. Ще раз, купував на офіційній сторінці виробника Pegasi на Aliexpress ось тут.

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…