Не так давно терміново знадобилися навушники і шукали найдешевший і прийнятний варіант. Купували переважно дитині, а вони до таких речей не дуже критичні. За ціною і характеристиками ідеальним варіантом були навушники Lupuss G1. Рекомендую брати чорні, оскільки білі виглядають дуже неохайно і дешево.

В обов’язковому порядку потрібний був мікрофон. Відгуки розділилися на два табори, тому було цікаво що ж приїде в підсумку.

Товар йшов до Петрозаводська поштою за 8 днів, що досить швидко. Упаковано було щільно, нічого не пошкодилося, купували на Алиэкспресс ось тут. Якщо при переході по цьому посиланню ви просто потрапляєте на сторінку з товарами, значить у цього продавця товар закінчився і можете просто ввести в пошуку Lupuss G1 і він вам знайде потрібне. Що ж ми отримали?

Зміст

 • Звук
 • Мікрофон
 • Інші характеристики
 • Відео
 • Звук

  За якістю звуку нічого поганого сказати не можу, аж ніяк не краще, але вуха не ріже, для рядового користувача за свою ціну підходить. Для любителів зробити якомога голосніше, навушники слабенькі.

  Звук при максимальній гучності дає слабину. Тим, кому потрібні такі навушники для телефону, категорично не раджу, так як там звук тихий і жахливий за якістю.

  Заміточка для тих, хто хотів би купити ігрові навушники – кроки в іграх прослуховуються, що найголовніше, як я вважаю, але тут можу порекомендувати Kotion EACH G2000 (хороший бюджетний варіант). Ну а для бажаючих отримати бездоганний звук, але здатних добре витратитися на це, рекомендую тільки блютуз-навушники Bluedio Vinyl, можна базову версію або версію «Плюс».

  Мікрофон

  Мені мікрофон потрібен був лише для зв’язку з друзями і родичами в скайпі, в цьому поки влаштовує. Для ділових переговорів і чогось подібного абсолютно не підходить і потрібно шукати варіант дорожче (якщо описувати передається звук, то він трохи краще вбудованого мікрофона у веб-камері за 400 рублів).

  Інші характеристики

  В основі, звичайно ж, пластик, і не сказати, що навушники прослужать довго. Провід довгий, але порвати його досить просто, так що потрібно бути дуже акуратним. Що стосується зручності, то гарнітура явно для маленької голови, так як на велику сильно тисне і носити довго ви не зможете.

  У загальному і цілому, я задоволена покупкою і можу її порекомендувати, але завжди перед покупкою обмірковуйте, що потрібно саме вам, читайте відгуки, помічаючи потрібні властивості. Ще раз, купувала ось тут на Алиэкспресс. Але рекомендую все-таки звернути свою увагу на інші навушники, огляди на які можна подивитися тут.

  Відео

  Ролик-огляд не мій, але з нього багато чого зрозуміло:

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…