Як досвідченому фотографу мені знадобилася накамерная спалах для моєї дзеркалки Olympus.

Зміст

 • Де купити і доставка
 • Якість і зручність
 • Потужність і яскравість в роботі
 • Відео
 • Де купити і доставка

  Вибір припав на модель MEIKE MK 320, яку і замовив на Алиэкспресс ось тут.

  Рух посилки на всьому протязі шляху можна було відстежити з трек номером. До Нижегородської області місто Павлово посилка їхала рівно 2.5 тижні. Вартість 51.85 $.

  Разом зі спалахом прийшли так само чохол, лапка і інструкція на різних мовах. Чохол двошаровий, не товстий, зсередини шар з тонкого флісу, стане в нагоді в дорозі та при перенесенні. Лапа стандартна, є різьба під штатив. Дана спалах підходить також і для Panasonic Lumix.

  Якість і зручність

  Якість корпусу відмінне, нічого не бовтається і ніде не скрипить. Справляє враження якісного продукту.

  Кришка відсіку для батарейок дуже зручно відкривається одним натисканням на кнопку. Відмінне швидке рішення. Виглядає надійно, немає і думки, що щось може сломяться.
  Управління інтуїтивно зрозуміле. Передбачені наступні режими роботи: ТТЛ,М,строб,S1/,S2. Управління спалахом схоже з багатьма спалахами інших виробників, тому перехід з однієї системи на іншу не викликав труднощі.

  Цікаві особливості або, так скажімо, відмінні риси спалаху:

 • По-перше — при зарядженому акумуляторі індикатор може показувати тільки два ділення з трьох. При одному поділі працює приблизно хвилин 10, краще відразу міняти акумулятори або ставити на зарядку;
 • По-друге — спалах MK 320 можна заряджати від будь зарядки або power банку через роз’єм мікро-usb. Це зручно в дорозі або на природі;
 • По-третє — є цікава опція — пілотний режим, світить на два метри. Тільки діоди мають зеленуватий відтінок. Але його можна легко поправити після зйомки фото редакторах. Опція цікава і іноді корисна, можна використовувати не тільки в фото-відео цілях).
 • Голова накамерной спалаху Meike поворотна: вгору, вправо і вліво.

  Потужність і яскравість в роботі

  Потужності її достатньо для зйомки групи людей у звичайній кімнаті з стелею 2,5 метра при iso 100 і діафрагмі 5,0-7,1, при направленні світи в сторону (стелю, стіну, відбивач).

  Швидкість перезаряду досить повільна — 6 секунд на повній потужності і 4 секунди на ½ потужності. Для репортажу не підійде. Для домашніх студійних розмірених і художніх фото завдань найкращий варіант. Також можу порекомендувати дальнофокусный об’єктив Tamron — ось огляд на нього. Компактна, зручна. Вміє працювати віддалено та в групах.

  Ще раз, купував у досить відомого продавця на Алиэкспресс Camera Master» — ось посилання на його товари. Після переходу за посиланням просто введіть в пошуку «MK320» і натисніть кнопку пошуку «В цьому магазині».

  Відео

  Відеоогляд на англійській мові, але в цілому все гранично зрозуміло:

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…