Я замовила чоловікові на день народження підземний детектор, тобто металошукач бренду Boolatek на сайті Алиэкспресс ось тут. І не пошкодувала про це.

Металошукач йшов до Росії, а саме в Саратовську область двадцять вісім днів. Йшов звичайний товар Поштою Росії. Прийшов в коробці жовтого кольору, добре запечатаний, сама коробка прийшла ціла без ушкоджень, лише трохи пом’ята.

Зміст

 • Збірка і розміри
 • Якість в роботі
 • Відгук
 • Відео
 • Збірка і розміри

  Металошукач був в розібраному вигляді і без батарейок. До металошукачу потрібно було купити дві батарейки типу «Крона». збирається металошукач дуже просто. Ми зібрали його буквально за 5 хвилин, вставили батарейки і все запрацювало.

  Діаметр детектора (де сама котушка) — 160 мм. Решту — дивіться на фото.

  Якість в роботі

  У мене вдома. Клікайте для збільшення.

  Металошукач моделі BOOLATEK MD4030 P купила всього за 3000 руб. Для його ціни він працює відмінно, він шукає як дрібні деталі з металу, так і великий метал. Також він відмінно шукає кольоровий метал, а саме монети, ланцюжки, сережки, кільця та інше. Він пищить на всі починаючи з фольги, закінчуючи великому металом. сам металошукач дуже легкий.

  Він важить менше 2 кг., виглядає красиво, чорного кольору, має шкалу від одиниці до 10, з якої в подальшому ви зможете визначати глибину і навіть вже розуміти що ж там під землею.

  Відгук

  Ходити з MD4030P дуже цікаво, особливо цікаво знаходити старі речі, за які ви можете отримати непогану суму грошей. Ще можна до нього взяти бінокулярний мікроскоп Aomekie, щоб роздивлятися мотлох дуже предметно!)

  Так що вартість металошукача ви легко можете окупити навіть простим металом, не кажучи вже про те, що ви можете знайти більш цінні речі. чесно кажучи коли замовляла металошукач дуже сумнівалася в його якості. Тому що ціна невелика, а товар все-таки хочеться купити якісний.

  Ну що я можу сказати на рахунок цього Булатек ще, так це те, що я раджу його всім новачкам, так як він дуже легкий у використанні, якісний і не за великі гроші. Ще раз, брала ось на цій сторінці Алиэкспресс. До речі, відмінно входить в складеному режимі якісний тактичний рюкзак з нейлону Free Soldier, який просто необхідний для постійних поїздок по цікавим місцям.

  Відео

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…