В наш час звично мати хорошу комп’ютерну техніку, а також додаткове обладнання. Однією з таких речей є клавіатура. Важливо купувати таку, після використання якої не почнуть боліти пальці, особливо, якщо людина багато часу проводить за ПК.

У мене виникла необхідність у покупці, так як в попередній був пошкоджений дріт. І хоча вона на той момент ще працювала, було небезпечно використовувати. Минула була також механічної, зручною у використанні, тому не виникло сумнівів, що брати — її або мембранну.

Зміст

 • Де купити
 • Зовнішній вигляд
 • Переваги
 • Недоліки
 • Відгук
 • Де купити

  Переглядаючи різні варіанти, натрапила на провідну клавіатуру з підсвічуванням бренду VAKIND і відразу зрозуміла — це те, що потрібно. Акуратно виглядає, в досить незвичайному стилі виконана. Згадалися друкарські машинки, як її побачила.

  Замовити вирішила в магазині Digital Trend Store, який працює протягом п’яти років. За відгуками всі задовільно.

  Ціна трохи нижча, ніж в інших магазинах на AliExpress, це зіграло свою роль при виборі.

  Доставка:

  Здійснила замовлення 15-го жовтня, через три дні його відправили. В Україну прийшов дуже швидко, вже в кінці місяця (31-го жовтня) отримувала посилку на пошті р. Харків. Протягом усього шляху замовлення відслідковувався на сайті China Post Air Mail.

  По прибуттю клавіатура знаходилась в картонній упаковці. Була вкладена інструкція по використанню, яку ви, як би смішно не звучало, не зможете використовувати, так як все написано ієрогліфами. Але це не є проблемою, так як підключити її до комп’ютера або ноутбука праці не складе. А догляд за нею можна здійснювати так само, як і за рештою.

  Вартість:

  Коштує таке задоволення $17.90. Не варто лякатися цінника, для механічної клавіатури ціна цілком прийнятна. А враховуючи її переваги, це того варто. Іноді краще один раз заплатити, ніж у майбутньому кілька разів купувати річ, таким чином переплачуючи.

  Зовнішній вигляд

  Представлена в двох кольорах — чорному з білої/оранжевим підсвічуванням і білому з блакитний. У стилі ретро, зроблені під стімпанк. Підключається через звичайний USB, нічого не хитається, не випадає з роз’єму — зроблено якісно.

  Переваги

  Механічна клавіатура в цілому прослужить набагато довше своїх мембранних побратимів, що підійде для активних користувачів ПК.

  Звичайно, можете брати і тільки з-за зовнішнього вигляду, якщо кошти дозволяють, при цьому не проводячи багато часу за комп’ютером. Але найчастіше для таких людей зовнішній вигляд не має значення.

  У плані зручності складно визначити, який вид клавіатури краще, адже справа смаку (та й звички теж).

  Але можу сказати, що до замовленої мною звикла моментально, дуже зручно натискати на клавіші, не промахиваешься за ним, хоча вони не зовсім звичні — круглі — такі використовую вперше.

  Товстий дріт є відмінним доповненням, від нього залежить стільки ж, скільки і від самої клавіатури. Пошкодивши його, не зможете в майбутньому користуватися товаром.

  Недоліки

  До недоліків механічної клави можна віднести гучний звук при натисканні. Якщо він не є перешкодою, то механічна клавіатура — відмінний варіант. Сам звук не дратівливий, хоч і відносно гучний.

  У даній моделі відсутній російська розкладка. Відношу до своєрідного мінуса, хоча для мене особисто це не є, так як друкую, не дивлячись на клавіатуру.

  Інших постійних користувачів ПК подібне також не збентежить. Але якщо ви не дуже добре знаєте, який клавіші яка російська буква відповідає, на жаль, клавіатура вам не підійде.

  Якщо будете замовляти в якості подарунка, припустимо, для своєї дитини, теж врахуйте, наскільки він вільно може використовувати клавіатуру.

  При відсутності точної впевненості, краще не ризикувати, щоб не довелося потім на полиці залишати пилом або в Китай назад відправляти.

  Відгук

  Півтора місяця справної роботи не дали приводу засумніватися в якості продукції. Можливо, часу не так багато минуло, але були б глобальні проблеми, вже б виплили назовні.

  Замовити клавіатуру ви можете ось тут. Ну або можете подивитися деякі інші у того ж продавця на Алиэкспресс. Можу порадити до неї ще ігрову мишку Razer і геймерську гарнітуру з підсвічуванням Kotion.

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…