Цей відгук буде корисний і цікавий для мам маленьких діток, які пізнають світ. Дуже важливо, щоб у матусь було все під контролем і тому я розповім про магнітні замки для ящиків від дітей.

Я вже стикалася з купівлею засувок, які дитина навчився відкривати майже відразу, а інші не на всі фасади можна було встановити. А саме магнітні замки були для мене порятунком.

Зміст

 • Де купити
 • Комплектація набору і якість
 • Як працює
 • Де купити

  Замовлення робила у цього продавця на «AliExpress «, там же можна подивитися відео і дізнатися габарити деталей.

  Взяла спочатку комплект з чотирьох штук, який обійшовся мені півроку тому в 440 рублів (ціна зі знижкою). Потім добирала, тому що сподобався. Дорого? Скажу: Це того варте! Все залежить від комплектації, наприклад набір з 8 штук з двома ключами буде коштувати 890 руб.

  Доставка в Калінінградську область виявилася не довга, приблизно місяць.

  Комплектація набору і якість

  В комплекті замикаючих пристроїв були 4 деталі з гачками і 4 — з пазами, 1 магнітний ключ і «кругляк» для зберігання цього ключа, ще одна деталь, яка мені не знадобилася (я не зрозуміла для чого вона).

  Хоч це все і зроблено з пластику та клеїться на двосторонній скотч, але тримається настільки міцно, що дитина, постійно смикаючи дверцят,так і не зміг відірвати і навіть зламати їх. А це говорить про міцності пластику і «липкої стрічки».

  Як працює

  Принцип дії дитячого замку такий: коли гачок стоїть в верхньому положенні, при закриванні дверцят або ящика, він чіпляється за паз іншої деталі, за рахунок цього відбувається замикання.

  Якщо піднести магнітний ключ до замка, гачок опуститься в нижнє положення і можна буде відкрити дверцята.

  Спочатку здається не дуже зручним кожен раз притуляти магніт, але потім звикаєш, так і в будь-який час можна опустити «язичок» вниз і дверцята закриватися не буде. Встановити їх не складно, я впоралася сама.

  Це кращі замочки від дітей, що мені доводилося бачити! До плюсів можу додати, що не псується зовнішній вигляд фасадів меблів, ключ можна зберігати на будь металевої поверхні, яка магнитится.

  З такою системою замикання шаф не знадобиться кожного разу складати на полиці розкидані речі можна убезпечити вміст ящиків від маленького бешкетника. Ще раз, купувала ось тут на Алиэкспресс.

  До речі, можу ще порекомендувати дитячу машинку для стрижки GL. І всім, у кого є маленька дитина вдома, просто необхідний ось такий інфрачервоний термометр. Дивіться ще більше оглядів у розділі ДЛЯ ДІТЕЙ.

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…