Не так давно замовляв зарядний пристрій/підставка для мобільних телефонів Baseus Qi. Замовив даний товар 03.10.18 р., обробка зайняла трохи менше доби. Вартість такого задоволення становить 17,99$ ось тут у офіційного представника бренду на Алиэкспресс.

Посилка прийшла раніше відведеного часу, а саме за 13 днів (враховуючи той факт, що до нас, у Білорусь, посилки йдуть часто-тривалий час).

Коробка візуально була без яких-небудь дефектів, вміст товару також без пошкоджень. Весь комплект присутній: тримач для телефону, кабель зарядного пристрою для телефону, провід для підключення держателя до авто.

Baseus Qi має одне кріплення – на решітку печі автомобіля, фіксує відмінно на будь-яку решітку автомобіля. Кріпить смартфон досить міцно як на рівній поверхні дороги, так і на ямах і горбах.

Бездротове зарядний пристрій також у робочому стані, батарея смартфона йде вгору. В цілому, дуже задоволений оперативністю доставки і отриманого результату!

Можу порекомендувати ще для вашого чотириколісного друга доглянути відеореєстратор Podofo і Blueetoth-адаптер для діагностики будь-якого сучасного автомобіля через смарт або ноутбук без необхідності відвідувати салон. Коштує копійки, але дозволяє багаторазово заощадити час і гроші на діагностиках і виявлення несправностей/зносів.

А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…