Коли стали з’являтися магазини з тайської та корейської косметикою – я відкрила для себе кокони тутового шовкопряда.

Це те, у що загортається гусениця та виробляють шовк. Але азіатські жінки використовують кокони в косметології.

Ми просто беремо його, розмочуємо в гарячій воді, надягаємо на палець і акуратними масажними рухами видаляємо відмерлі клітини епідермісу.

Шкіра стає гладкою, плюс немає хімії, тільки корисні речовини шовкової нитки. Спробувавши на собі, я переконалася у всьому вищеописаному і стала використовувати регулярно, омрачал ситуацію один мінус – ціна в місцевих магазинах – 200 р. за 10 шт.

Тому звернулася до Алиэкспресс.

Зміст

 • Де купити
 • Якість
 • Відгук
 • Де купити

  Опинившись на сайті, я побачила велику різноманітність пропозиції на товар. Серед фасовок по 10, 30, 50 і 100 штук, я вибрала 100 – вирішила немає сенсу постійно чекати посилку, а 100 одній людині вистачить на рік застосування, плюс «оптом» завжди дешевше.

  З розрахунку, що один кокон ми використовуємо 3 рази (максимум до п’яти), а проводимо очищення кожні три дні.

  На Алиэкспресс можна купити чисті кокони і з просоченням, мають яскраво-жовте забарвлення. Але, не знаючи точного складу просочення, я зупинилася на натуральному продукті.

  І останнім фактором вибору стала ціна – різноманітність пропозиції варіювалося від двохсот до тисячі рублів за 100 шт. Як правило, це пов’язано з тим, що кокони бувають різної якості: одні великі, чисті, інші крихітні (на палець не надіти), з плямами. Я вирішила замовити в двох магазинах, щоб це перевірити.

  Замовляла на Алі у продавців, де відгуків трохи ось тут і ось тут. За тисячу замовляти не стала – не бачу в цьому сенсу. Якщо перед замовленням використовувати EPN кэшбэк-сервіс, то можна ще трохи кэкономить на будь-якій покупці.

  За швидкості доставки замовлення подорожче йшов близько трьох тижнів, а з безкоштовною доставкою – два місяці і тиждень, на упаковці товару – обидва загорнуті в бульбашкову плівку, перебували в пристойному стані, не пом’яті.

  Якість

  Якщо говорити про якість – розглядаючи дорогий замовлення відразу зрозуміло, що кокони в ньому краще. Всі чисті, рівного розміру.

  Дешевше – не можу сказати, що зовсім погано – багато великих коконів. Інші необхідно підрізати по довжині, після чого надягають на палець. З чистотою вже гірше – приблизно тридцять відсотків мають дрібні, світло-коричневі цяточки, що це, я не знаю.

  Відгук

  За підсумком хочу зазначити, що з урахуванням того, на скільки вистачає коконів можна сміливо замовляти у перевіреного продавця, нехай це буде і дорожче, важливо пам’ятати, що ми використовуємо ці кокони для своєї особи, але і економічний варіант теж можна пробувати.

  Тому купуйте, що вас влаштовує і використовуйте, однозначно одне — самі кокони тутового шовкопряда для чищення варті того, щоб ввести їх у список своїх косметичних засобів. Спільно з ними можна застосовувати гідрофільна олія Soonpure.

  Ще рекомендую патчі для очей Aliver, щоб знімати втому і мішки під очима.

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…