Замовляла гру «Музична магнітна рибалка» на Алиэкспресс в Китаї. Ціна 6,91$, доставка в Росію платна і становить 0,31$. Але є різні ціни та варіації, купувала ось тут.

Долетіла звичайною поштою швидко, приблизно через два тижні була в Москві. Упакована не дуже добре і коробка трохи пом’ялася.

Зміст

 • Якість і частини
 • В роботі
 • Відгук
 • Відео
 • Якість і частини

  Сама іграшка складається з власне самого блоку, в якому в осередках знаходяться рибки. У комплект входять чотири вудки і чотири боксу куди можна скласти «улов».

  Весь виріб «Веселий рибалка — музикант» виконана якісно. Пластик щільний і без запаху. Конструкція не квола, яскрава, привертає увагу.

  В роботі

  Конструкція працює від двох батарейок АА (пальчикові). Блок крутиться під китайську пісню (вимкнути звук), починає звучати відразу як тільки включіть іграшку.

  Рибки в процесі руху, по черзі відкривають роти і завдання гравців в цей момент підчепити їх вудкою і дістати. Встигнути покласти їх у улов і заново ловити нових. Можна грати на час, так ще цікавіше. Наприклад, поки закінчиться реклама по телевізору або з допомогою дешевих пісочного годинника з того ж Алиэкспресса, або кухонного таймера.

  Можна і на планшеті або телефоні включати таймери.

  Відгук

  Гра відмінно підходить для спільних ігор з дітьми. На сайті продавця написано, що розрахована на дітей старше трьох років, але дворічна дитина з задоволенням теж грає.

  В принципі іграшка сподобалася, тільки монотонна китайська пісня трохи напружує. Ще можу порекомендувати розвиваючі іграшки: дерев’яний збірний їжачок, гнучкий плюшевий жираф і м’який конструктор «Шестерінки» з 81 деталі.

  Відео

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…