Здрастуйте, я б хотів розповісти про плеєр NINTAUS X10. Цей плеєр я купив 3 місяці тому на Алиэкспресс за 50 — 55 доларів ось тут. Зараз він працює без нарікань і я ним користуюся майже кожен день.

В комплекті йшов сам плеєр, інструкція, кабель micro USB і простенькі внутрішньоканальні навушники (це помітний плюс), прийшов з вже наклеєної плівкою.

Зміст

 • Зовнішній вигляд
 • Характеристики
 • Акумулятор
 • Звук
 • Висновок і Відгук
 • Зовнішній вигляд

  Зовні виглядає добре. Не випадає з руки, якщо надіти чохол. Мені він здався широким, тому його не дуже зручно носити в кишенях. Після тижня використання щось почало трястися всередині, але це ніяк не вплинуло на роботу. Коліщатко виглядає не дуже надійним, але інші кнопки натискаються приємно.

  Характеристики

  У плеєрі 16 гигобайтов вбудованої пам’яті, чого на перший час вистачає. Але надалі потрібно буде купувати micro sd карту. Пісні завантажуються через звичайний кабель micro usb, він працює, як флешка. Плеєр не може з’єднуватися з навушниками по bluetooth, але це не такий важливий мінус.

  Акумулятор

  Акумулятор NINTAUS X10 варто хороший, мені вистачає заряду на тижнів два — три, якщо не дуже багато використовувати, при інтенсивному користуванні зарядки плеєра вистачає на тиждень. Прошивка, яка стоїть з заводу дуже крива, але пристосуватися можна. Сам плеєр підтримує формат flac.

  Звук

  Плеєр грає добре. Баси грають середньо, середні і високі частоти на цьому плеєрі звучать дуже добре. Звук не ріже вухо, досить чіткий, опрацьовані і передня і задня сцена, до цього я слухав музику з телефону і порівняно з ним це небо і земля.

  Запас гучності у NINTAUS X10 величезний, я слухаю на 15% гучності і це вже голосно. В прошивку вбудований еквалайзер, але самому налаштовувати повзунки не можна, тільки вибрати певний режим прослуховування. Я майже постійно користуюся режимом Рок. Сам рок на цьому плеєрі звучить краще, ніж на телефоні, але все одно не те. Електроніка йде добре. Плеєр використовую з навушниками Bleudio Vinyl Plus і аудіо колонкою Zealot S5, звук мене радує.

  Висновок і Відгук

  Якщо вам потрібен відносно недорогий плеєр, то можна сміливо брати цей, у нього дуже хороший звук, хороша батарея. Мінус тільки один — крива прошивка, в іншому плеєр хороший.

  Сподіваюся вам сподобається мій відгук, ще раз купував на Алиэкспресс ось тут.

  Відео

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…