Вже давненько мій чоловік доглядав для себе спортивний варіант наручних годин. Так як бюджет був більш ніж скромний, вирішили спробувати щастя на Алиэкспресс.

З великого розмаїття пропозицій зупинилися на Skmei Relogio Masculino чорного кольору, з подвійним дисплеєм, повним календарем, будильником, заднім підсвічуванням, водонепроникних. Мені здається, для 7.99$, цілком придатні годинник.

Брали ось тут. Там же є багато варіантів за кольором і зовнішнім виглядом. Якщо користуватися сервісом кэшбэк від EPN, то можна ще заощадити долар.

Замовлення оформили 31 серпня. До Слов’янська (Україна) посилка йшла 35 днів. Замовлення відслідковувався весь час, поки не прибув у країну призначення.

Упаковані були в два шари пухирчатою плівки і звичайний жовтий конверт, тому обійшлося без механічних пошкоджень. Колір і зовнішній вигляд повністю відповідають замовленням. Виглядають дуже навіть пристойно.

Налаштували легко, без заморочок. Дуже зручні в темний час доби, завдяки підсвічуванню і светонакопителю на стрілках і циферблаті.

За два місяці щоденної експлуатації ведуть себе добре, працюють без збоїв, правда серйозних краш-тестів не влаштовували, тобіш з вікна не викидали і не варили=)

А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…