Вирішила спробувати себе в новій справі, і почала займатися покриттям нігтів гель-лаками.

Так, як я новачок, то вирішила спочатку спробувати «бюджетний» варіант. Звичайно ж я звернулася в Алиэкспресс. Ось кілька відгуків гель лаків і декількох штучок для дизайну.

Зміст

 • Ефект «Оксамитові ноготочки»
 • Відмінна якість
 • Стрази, фольга і пудра
 • Відео
 • Ефект «Оксамитові ноготочки»

  Спочатку вирішила вибрати топове покриття, і зупинилася на матовому фірми SaviLand. Чому? Дуже багато позитивних відгуків і низька ціна. Сам гель йшов до Брянської області 3 тижні. Був добре запакований (в плівці, і в пупырчатом пакетику). Сам по собі густий, добре лягав і рівним шаром. Ціна зі знижкою всього 127 крб. Ефект-оксамитові ноготочки. Замовляла на їх офіційній сторінці ось тут, тільки там можна бути повністю впевненою, що лак буде оригінальним.

  Відмінна якість

  Другим справою кольоровий гель-лак, і вибрала марку VenaLisa. І звичайно ж знову звернула увагу на безліч позитивних відгуків і доступну ціну у офіціалів! Так само у них величезної вибір колірної палітри. Сам гель-лак відмінної якості! Рівне покриття, кольори всі відповідають опису, густий, що не дозволяє йому розтікатися. Ціна всього 115 руб. Доставка до Брянська 2,5 тижні.

  Стрази, фольга і пудра

  Ну і звичайно ж різні «штучки» для дизайну наших нігтьових!

  Стрази. Перше впало на очі набір стразів. Замовила маленьку коробочку стразів різних розмірів.Продавець був товариський, відразу ж відправив замовлення, і добре упакував. Ціна 16-28 руб. Доставка до Брянська місяць.

  Фольга. Теж класна штучка. Різновидів дуже багато, проста у використанні. Створює мерехтливий ефект.Продається по одній штучці. Ціна до 30 руб. Доставка була довгою. До Брянська 1,5 місяці, але з продавцем підтримувала зв’язок.

  Пудра. Відмінне доповнення до яскравого манікюру! Всього 16 кольорів, замовила все. Продавець добре упакував, всі баночки прийшли в цілості й схоронності! Ціна однієї баночки 20 руб. Доставка до Брянська 2,5 тижні.

  Ну і останнє. Не знаю як правильно називається, але сайті написано захисний клей. Це просто палочка-виручалочка для любителів «омбре». Являє собою білий лак, що наноситься по краю нігтя, для захисту шкіри. Зі своєю функцією впорався на УРА! Ціна 66 грн. Доставка до Брянська місяць. Також можу порекомендувати ще тіні для повік Imagic в спеціальній палетці з дзеркальцем і Soonpure — це якісне гідрофільна олія для чищення особи.

  Все це брала ось тут на тому ж Алиэкспресс. Буду і далі там купувати.

  Відео

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…