Захотілося мені фіранку для ванної, яку-небудь незвичайну і красиву. Якось приїлися всі ці шторки в однотонний квіточку. Вибір припав на цю красу з котом і Пегасом в магазині на Алиэкспресс ATRM Store ось тут. Вже не нудна точно.

Продавець дуже товариська, відразу після відправки надіслав повідомленням трек-номер для пошти. Товар відправили на наступний день після замовлення. Трек-номер відслідковувався по всьому шляху слідування. Товар довго перебував у Новосибірську, мабуть, проходив митницю.

Прийшов у звичайному прозорому зіп-пакет, а зверху звичайний конверт. Шторка важила близько п’ятисот грамів, неважка. В подарунок продавець поклав дванадцять пластикових кілець для підвішування.

На самій завіски для ванної десять кілець, оброблених залізним матеріалом для міцності. Якість друку нормальне. Шторка виявилася блідіше, ніж на картинці.

Я була здивована, на Алиэкспрессе таке часто спостерігається. Ширина – півтора метра, довжина – сто вісімдесят сантиметрів, відповідає стандартним розмірам.

На дотик схожа на тканину-плащовку. Сама по собі щільна, лягає красивими складками, непогано виглядає і в складеному вигляді. Випробування в бою пройшла, воду не пропускає, до тіла прімагнічиваєтся (на відміну від попередньої).

У продавця є інші розміри, кольори і зображення на цій сторінці можна подивитися.

Якщо брати через кэшбэк EPN, то можна ще кілька відсотків економити на кожній покупці в інтернеті, не тільки на Алі.

А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…