Привіт, мій відгук про дитячу фізіологічну перенесення Aiebao, яку ще називають рюкзаком типу «Кенгуру» і навіть хипситом. Купила на Алиэкспрессе за 17 доларів на цій сторінці. Прийшов рюкзак швидко, через тиждень р. Великий Новгород Новгородської області. Доставка транспортною компанією СДЭК прямо до дверей.

Зміст

 • Вік дитини
 • Як носити і варіанти посадки
 • Якість, матеріали та прання
 • Відгук
 • Вік дитини

  Дана люлька призначена для дітей, які вже добре сидять, тобто приблизно з шести місяців. Це не кенгуру, як написано в описі, а фізіологічна люлька-трансформер. Вона поєднує в собі эргорюкзак і хипсит.

  Від кенгуру відрізняється тим, що в ній навантаження на спину малюка розподілена рівномірно, і ноги при посадці розведені досить широко. Переноска швидко одягається і знімається, займає мало місця, поміщається в невелику сумку. Ми брали її з собою на море, де вона виявилася незамінною.

  Як носити і варіанти посадки

  Є чотири варіанти

  • З пристібнутої спинкою обличчям до дорослого. (Положення «Эргорюкзак») Такий варіант підходить для малюків від шести місяців до року. У цій позиції дитині зручно спати
  • З пристібнутої спинкою спиною до дорослого. (Положення «Эргорюкзак») Цей варіант наш улюблений, дитині видно, що відбувається навколо. У нього, на відміну від попередньої позиції широкий кут огляду, він може вільно ворушити руками, щось брати. Ще в такій позиції носити малюка зручніше батьків, тому, що ноги дитини не заважають при ходьбі. Також в цій позиції можна возити вже старшого малюка на велосипеді. Це положення, на мій погляд, одне з головних переваг эргохипсита Aiebao. Звичайний эргорюкзак не має позиції «Обличчям від батьків»
  • З отстегнутой спинкою вперед. (Положення «Хипсит») Ця позиція підходить для дітей, які ходять самостійно. Зручно, коли малюк тільки навчився ходити і періодично проситься на ручки. Але, на мій погляд, в такому положенні нести дитину не дуже зручно, і хипсит краще сидить на стегні, ніж спереду. Спереду він сильно провалюється під вагою дитини, і нести його незручно.
  • З отстегнутой спинкою обличчям до батьків. (Положення «Хипсит). Ця позиція теж для підрослих, вже ходять дітей. Вона з моєї точки зору теж дуже зручна. Але, як і в попередньому пункті, краще всього нести на стегні.
   Матеріал, догляд, інші нюанси.

  Якість, матеріали та прання

  Эргохипсит Aiebao виконаний з досить міцного матеріалу. Сидіння всередині зроблено з міцного пінопласту, який легко можна витягнути, відкривши блискавку. Інші частини відмінно витримують машинне прання 40 градусах.

  Після декількох прань хипсит як новий. На спинці хипсита розташований зручний кишеню, в який можна покласти які-небудь корисні дрібниці. Широкі Лямки і не врізаються в плечі.

  Пояс теж широкий і досить великий, на липучці. Регулюється від маленького до великого розміру. Тобто підійде і на повних людей і на худеньких.

  Додатково до липучці пояс фіксується фастексом для безпеки. На місці пристежки спинки до сидіння на додаток до блискавки є страхувальні стропи на кнопках. Якщо блискавка випадково відкриється, то вони не дадуть спинці відстебнутися.

  Відгук

  Є ще одна значна перевага хипсита: його можна носити на одяг в будь-який час року, навіть взимку. Одяг малюка теж не заважає, ношу сина в ньому, коли треба пройти кудись недалеко: до автобуса або найближчого магазину.

  Є один несуттєвий мінус: коли дитину довго носиш, трохи послаблюються ремені, тримають пояс. Але я знайшла спосіб вирішити дану проблему. Після фіксації фастекса ремінь потрібно обмотати навколо своєї осі і зав’язати.

  Також хочу зазначити, що перенесення не призначена для довгих прогулянок. Якщо носити більше години, то спина втомлюється. Для довгих прогулянок все ж підійде класичний эргорюкзак, так як він щільніше притягує малюка до батьків і значно полегшує навантаження.

  Для більш довгих подорожей можна подивитися на схоже виріб — рюкзак фірми Manduca. А також вам може знадобиться універсальний комбінезончик з окремою курткою і штанцями. І нарешті, багаторазові підгузники допоможуть заощадити сімейний бюджет на даній чималою статтею витрат.

  Загалом, можу сказати, що за такі невеликі гроші це відмінна переноска. Вона за якістю не поступається дорогим брендовим переноскам. До купівлі рекомендую однозначно. Ще раз, купувала на Алі ось тут.

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…