Замовляла дитині з сайту Алиэкспресс блоковий конструктор типу «Шестерінки» — Funny Bricks з 81 деталі. У Росії його продають в дитячих магазинах під брендом «Дикі шестерні» і в особливій упаковці, тільки в кілька разів дорожче, ніж собівартість в Китаї.

Зміст

 • Де купити і скільки коштує
 • Комплект і блок управління
 • Якість і про батарейках
 • Відгук
 • Відео
 • Де купити і скільки коштує

  Замовлення оформляла в кінці жовтня 2018 року на Алиэкспресс ось на цій сторінці. Зараз це досить популярна гра і вартість його в середньому 1000 крб. На Алі він мені обійшовся в 480 руб. з безкоштовною доставкою.

  Замовлення було відправлено відразу в цей же день, після оплати коштів. Йшов до Самари трохи більше 3-х тижнів. Трек відслідковувався спочатку. Забирала у відділенні пошти Росії.

  Нічого не доплачувала, просто прийшла і забрала посилку. Конструктор був запакований у звичайний посылочный пакет і в «пупырку». Розрізавши липучку виявила 2 маленьких пакетика в якому лежав сам конструктор.

  Комплект і блок управління

  У першому пакеті лежала основа, в другому були дрібні деталі від шестірень, палички для каруселей і ведмедики з мавпочками. Тобто, мені прислали два пакети з пластмасою. Ні інструкцій по складанню, ні нормальної упаковки там не було.

  На подарунок не годиться зовсім — без коробки, або упаковку потрібно купувати окремо.

  Перерахувавши деталі все було на місці, в магазині було зазначено 81 деталь. Всі деталі були без поломок, тому приводу претензій немає. Запах відсутній, китайським смердючим пластиком не пахло, якщо тільки злегка.

  Якість і про батарейках

  Так як мається на увазі, що конструктором будуть займатися маленькі діти, блок під батарейки повинен прикручуватись болтиком, якого я не виявила, була лише дірка від нього.

  Батарейки теж необхідно купувати самому. Для головоломки необхідні батарейки АА (пальчикові). Сам конструктор дуже схожий на оригінальний, але з дуже тонкого і дешевого пластику. Ціна відповідає якості.

  Замовляла раніше подібний конструктор, пластик був на багато товщі і краще. Так просто його не було зламати. В цьому дитина може відкусити деталь без особливих зусиль.

  Відгук

  Конструктор досить цікавий і цікавий, ідея дуже оригінальна, але товар «китайський». Сам по собі конструктор дуже маленький, всі блоки і запчастини крихітні. Та й замовляти краще два відразу, так як з одного толкового нічого не збереш.

  Ще, рекомендую ось тут на Алиэкспресс подивитися різні конструктори, там їх реально багато, можливо Вам сподобається щось інше.

  Блоки не криві, вставляються один в один, збираються в основу легко, кріплення тримають добре. Шестерінки кріпляться, ведмежата в сидіннях сидять, мотор працює, загалом до складання претензій немає. Все крутиться і працює без збою.

  Також можу порадити дерев’яну збірну іграшку «Монтессорі» — Їжачок, от на неї огляд. І якщо у Вашій родині є дитина, то просто необхідно мати в наявності безконтактний інфрачервоний термометр, який вмить визначає температуру дитини без дотику.

  Відео

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…