Міні-термос для дітей і не тільки, термо-пляшка.

Я замовила два термоси об’ємом по 250 мл з малюнком панди і левеня за ціною 342 рубля кожен: Lion і Panda. Доставка в Волгоград зайняла 3 тижні, упакований товар був добре (антиударний пакет). Брала на офіційній сторінці бренду Akkoki на Алиэкспресс ось тут.

Якість

Один термос прийшов в ідеальному стані (з пандою), його замовляла на подарунок. Другий (з левом) залишила собі, але от на ньому була подряпина прямо посередині. Тобто від ризику отримати шлюб ви не застраховані в даному випадку.

Однак можу похвалити продавця, так як по відкритому мною спору він повернув мені половину вартості (зазвичай у таких випадках застосовується знижка близько 10-15%).

Що стосується безпосередньо функціональних якостей: термобутылка хороша! Замовила її, щоб в холодну пору року брати питну воду дитині на прогулянку.

Відгук

Вода залишається кімнатної температури протягом мінімум двох годин (довше просто не гуляли). З плюсів також зазначу можливість зняти всі силіконові запчастини, щоб добре промити термос.

Дитині (3 роки) пити зручно, обсяг якраз оптимальний для даного віку. Але ви можете вибрати більший обсяг — 350 мл для старших дітей або для себе як термо-кухоль.

В цілому товар рекомендую: забарвлення приємні, фарбують термоси якісно, аналоги на російських торгових майданчиках коштують дорожче рази в два. До речі, якщо у Вас є маленька дитина, то рекомендую ще теплий зимовий комбінезон для прогулянок з окремою курткою, який можна носити разом або окремо, а також інше різне дитяче з Алиэкспресс, що просто має бути в кожному домі з малюком!

А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…