З появою довгоочікуваного дитини, похід по магазинах став для мене мукою і я підсіла на «Алиэкспресс». Хоч можна спокійно вивчити товар, спираючись на відгуки. І сьогодні я готова розповісти зацікавленим читачам про дитячу машинку для стрижки волосся фірми Gl.

Зміст

 • Де купити
 • Опис та комплектуючі
 • Якість
 • Відгук
 • Де купити

  Замовляла у цього продавця — офіційного представника бренду GL.

  Служба доставки CDEK спрацювала оперативно: в четвер зробила замовлення, а в понеділок приніс кур’єр посилку додому. Я з р. Калінінграда. Виклала за неї 1000 рублів. Ціна там різна. Люблять спочатку накрутити, а потім зробити знижку.

  Опис та комплектуючі

  Модель GLL-6S має керамічний ніж, що так важливо при роботі з м’яким дитячим волоссям, низький рівень шуму і мінімальну вібрацію.

  В комплект крім самого пристрою входять:

  • USB зарядка (машинка працює тільки від акумулятора);
  • 2 двосторонніх насадки для стрижки, одна для підрівнювання і четверта — не визначила для чого, пензлик для догляду після використання;
  • ніжний «кругляш» для дбайливого видалення повалених волосся з обличчя і шиї дитини;
  • накидка з логотипом фірми.

  Якість

  За 5 місяців використання, а я стригла і чоловіка і дитину, не виявила недоліків. Корпус зібраний якісно, зручно тримати в руці, легка. Леза гострі, добре зрізають, волоски не смикають, що важливо під час стрижки маляти.

  Звук тихий, не дратує, зручна за рахунок бездротового використання.

  Вистачає на дві стрижки і ще залишається заряд, точний час роботи акумулятора не заміряла, але на сайті заявлено до 90 хвилин. Насадки тримаються міцно, не дряпають шкіру голови. Водонепроникна, можна мити під струменем води.

  До речі, рекомендую молодим батькам крім терпіння і любові, ще й багаторазові підгузники з вкладишами, які сильно заощадити сімейний бюджет, адже на Памперсах можна розоритися. А також, безконтактний інфрачервоний термометр, що дозволяє міряти моментально температуру малюка. І спеціальну перенесення на спину або груди а-ля Хипсит.

  Відгук

  Хотілося б мати насадок побільше (максимальну довжину волосся залишає 12 мм).

  Ми оцінили дану модель на тверду п’ятірку: чоловік — як клієнт, а я — як домашній перукар. Ще раз зазначу, брати треба тільки на офіційній сторінці на Алиэкспресс ось тут, а не у перекупників.

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…