Так як я давно покриваю собі нігті самостійно гель-лаком, стало питання про зміну своєї старої моделі на один пальчик (то ще мука). Так ось у Москві ціни на лампи не маленькі, принаймні на ті які мені хотілося починалися від 2500 тис. рублів і вище.

На допомогу, як завжди, прийшла подруга, яка як виявилося замовляє з Алі гель-лаки. Заради інтересу зайшла на сайт Алиэкспресс подивитися, що там пропонують, вибору звичайно ж величезна кількість, на будь-який смак, колір і гаманець.

Мені не потрібна була певна модель і вибирала я за наступними критеріями:

  • Ціна до 500 рублів, так як боялася що прийде не зрозумій чого;
  • За рейтингом покупок, чим більше покупок тим більш вдала модель і більше відгуків;
  • По потужності, хотіла найпотужнішу по заданій вартості;
  • Таймер. Обов’язково хотіла з таймером, так як намучилася засікати час сушіння на телефоні.

Чітко визначивши яку хочу, вибрати з сотні не склало великої праці, і по часу зайняло всього 5-10 хвилин.

Вибрала — замовила ось таку на цій сторінці, доставка безкоштовно, обіцяли доставити протягом від 14 до 26 днів.

На мою радість лампа прийшла звичайною поштою через 9 днів після замовлення. Запакували в найкращому вигляді в спеціальний надувний пакет, я в перший раз побачила такий, плюс додатково в пакетику з пухирчатою плівкою.

Комплектація: сама лампа і провід USB.

Колір також виявилося приємніше ніж на фото, ніжно рожевий зверху і білий всередині. До речі, рекомендую і самі гель-лаки брендів SaviLand і VenaLisa.

Матеріал пластику досить якісний, кнопочки міцні, все працює, датчики світла і працюють справно, є таймер на 60 секунд і на 120 секунд, а також можна і без часу і ще можна ставити паузу. Лампочки розподілені рівномірно, всі робітники не блимають.

Потужність лампи 36w. Зі своїм завданням лампа справляється на відмінно, мені здається підійде і для роботи з нарощуванням нігтів теж. В цілому я дуже задоволена покупкою, єдиним мінусом для себе зазначу короткий провід, завжди доводиться підключати до розетки так як розетки біля столу у мене немає.

Більше мінусів я поки не знайшла. Лампою користуюся вже сьомий місяць з періодичністю два рази на місяць, вона досі як новенька. Це була моя перша покупка з Алиэкспресс однозначно буду замовляти ще що-небудь цікаве і корисне. Ще раз, брала ось тут.

Ну а якщо є трохи побільше грошей і хочеться придбати щось потужніше і краще, то можете подивитися огляд SUNUV — Sun 3.

А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…