Нещодавно я замовила незвичайні годинник-нічник-будильник-радіо на Алиэкспресс бренду DECDEAL у продавця Easy Life Store ось на цій сторінці. А про незвичність, я розповім трохи нижче…

Для чого вони мені стали необхідні:

Так як зазвичай пізно ввечері я на робочому столі займаюся різними справами, і в цій ситуації вони ніяк необхідні.

Зміст

 • Де купити
 • Особливість
 • Інструкція
 • Акумуляторна батарея
 • Де купити

  Полазила на різних сайтах і на одному з них натрапила на такі дивовижні годинник. Їх ціна мене порадувала, всього лише: 1927 рублів!!! Ще й при використанні кэшбэк EPN можна заощадити додатково 100 рублів.

  На інших сайтах я бачила набагато дорожче цей товар… Доставка теж мене порадувала, так як товар прийшов швидко: через 3 тижні.

  Особливість

  Чим же вони все-таки незвичайними:

  У них цікава форма, і такі годинники не будуть займати величезного місця на вашому столі.

  Так само їх можна використовувати не тільки для робочого столу, але і просто поставити в вашу спальну кімнату, тому що ці години ще й будильник, тепло-білим кольором вас швиденько і спокійно розбудить, як схід сонця.

  3 Функції будильника:

  • Функція моделювання схід сонця: за 30 хвилин до часу будильника білий світ поступово скрасить з 20 рівнями яскравості і досягне максимуму під час будильника;
  • Будильник буде вимкнено автоматично через 5 хвилин, а світло через 10 хвилин після того, як будильник припинить дзвеніти;
  • 5 природних звуків пробудження і 5 типів природного звуку для вашого вибору в якості пробудження звуку;

  Вночі, якщо ви любите спати зі світлом, ви можете включити на цих годинниках, з верху натисканням пальця світ, але непросто білий, а так само і різнобарвний підстроюється під вас, щоб вам було набагато приємніше і комфортніше спати.

  Радіо ловить в стандартному діапазоні 88-108 МГц. Можна також поставити на будильник включення певної радіостанції при побудке. Є версія подешевше без нього, дивіться на сторінці того ж продавця.

  Інструкція

  Як настроювати кольори?

  Потрібно просто торкнутися сенсорної кнопки зверху пальцем і утримувати. В такому стані колір годин буде плавно і повільно змінюватися в діапазоні 256 кольорів. Коли досягнете потрібного просто відпустіть палець і годинник автоматично запам’ятають вибір.

  В наступний раз при включенні і пробудженні будильника буде використаний саме цей світ.

  Акумуляторна батарея

  Так само до нього додається зарядний пристрій. Навіть якщо години будуть стояти на зарядному пристрої, вони все так само зможуть у вас працювати. Стандартний роз’єм, як і у більшості сучасних смартфонів. Можна використовувати і USB.

  Повна зарядка досягається приблизно через 1 годину. Зарядки акумулятора вистачає на термін від тижня до 3-х місяців, залежно від режиму використання.

  Використовується батарея стандарту Li-ion 18650, який також використовується зараз майже у всіх сучасних ноутбуках і повербэенках. При необхідності, можна легко знайти заміну на Алиэкспресс, там вибір величезний і ціни помірні.

  Відгук

  В цілому, всім більше, ніж задоволена, так я просто щаслива! Вони мене влаштовують і як нічник, і як настільна лампа, і як годинник-будильник. Прокидатися зі сходом сонця — це стандартна ситуація для людини і всіх живих істот на планеті.

  На жаль, ми змушені вставати в різний час, тому схід небесного світила можна і потрібно імітувати, що і дозволять зробити даний пристрій. Ще раз, брала на Алиэкспресс ось тут. У продавця багато аналогічних і якщо що, просто прокрутіть сторінку вниз або перейдіть на 2-у, 3-ю, заодно побачите різні аналоги.

  До речі, якщо ви любите такі розумні і стильні речі для дому, можу порадити гигротермограф Xiaomi Mijia c Bluetoth, який буде не тільки показувати температуру і вологість в квартирі, але і запам’ятає всі зміни і покаже на смартфоні або планшеті в зручному вигляді графіком і як це впливає на здоров’я і самопочуття сім’ї.

  Ну а для підтримки вологості повітря в спальній кімнаті під час опалювального сезону корисним буде ультразвуковий зволожувач з екраном Alanchi.

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…