Замовляла з Алиэкспресс 3 маленьких чорних блокнотика ось на цій сторінці. В блокноті 28 аркушів. Але є розміри і більше та з різною кількістю аркушів.

Купувала за 117 рублів кожен. Доставка до Московської області р. Сергієв Посад тривала близько 2-ох тижнів.

Посилка йшла по «Пошта Росії» і доставлена в місцеве відділення. Товар був якісно запакований і нічого не пом’ялося.

Кожен з листів щільний і міцний. Весь блокнот прошитий рівне якісно, тому нічого не рветься при використанні. На обкладинці сірим кольором зображені різні маленькі малюнки (можете вибрати які Вам більше подобаються).

На моїх блокнотах зображені зірки, стрілочка і місяць. Також зображено напис «Such a beatiful night». Якщо Вам взагалі подобається творчість, то рекомендую ще звернути увагу на картину за номерами. З допомогою неї по заготівлі можна самостійно написати красиву картину, навіть якщо ніколи раніше не малювали, крім дитинства))

Ще набір для творчості Mandala — теж цікава річ!

Блокнот зручний у використанні у повсякденному житті. Бо невеликого розміру і туди можна записувати свої нагадування і важливі справи. Писати в них потрібно різними різнокольоровими ручками, щоб було краще було видно текст.

Блокноти приємні на дотик. Виглядають естетично і привабливо. Тому дуже навіть підійдуть як подарунок своїм рідним і близьким на різні урочистості.

А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…