Довго шукала на Алиэкспресс сумку чоловікові в подарунок. Потрібно було, щоб річ відповідала певним вимогам: стильний зовнішній вигляд, місткість, виготовлена з натурального матеріалу.

Зміст

 • Модель і де купити
 • Якість і зовнішній вигляд
 • Матеріал
 • Подряпини
 • Підкладка
 • Кишені та відділення
 • Відгук
 • Модель і де купити

  Я звертала увагу на рейтинг продавця, можливість доставки з Росії і швидкість самої доставки. Вибір припав на магазин Oxleaz Store.

  Модель являє собою сумку-портфель для чоловіків, середнього розміру (формат А4 і пара контейнерів з їжею вміщується без проблем). На вибір — 6 кольорів, я зупинилася на варіанті в кольорі Chocolate Crazyhorse — колір приємний, коричневий з невеликою рудизною.

  Сумку можна носити через плече, а при бажанні в руці — для цього передбачена коротка ручка. Окрему увагу хочу приділити доставки — дуже швидко, за що продавцю велике спасибі. Відмінно підходить до чоловічим теплим черевиків Zogeer, тільки треба за кольором приблизно такі ж брати.

  Кур’єр з служби IML Express доставив посилку прямо до квартири. Річ прийшла відмінно упакована, без заломів, всередині набита папером і загорнута у кілька шарів поліетилену, по дорозі не деформувалася.

  При розпакуванні сторонніх запахів не було, тільки запах шкіри. Доставка зайняла всього п’ять днів. Товар повністю відповідає опису і навіть трохи перевершує очікування. Сумка шикарна!

  Якість і зовнішній вигляд

  Матеріал

  Не можу не приділити увагу матеріалу, з якого виготовлена сумка…

  По-перше, це натуральна шкіра (перевіряли, нюхали, різали)) По-друге, це крейзі хорс — вичинена і оброблена особливим чином шкіра великої худоби і головною її особливістю є зовнішня зістареність, тобто, матеріал виглядає так, як ніби йому не перший рік і на ньому вже є невеликі подряпини і потертості.

  Завдяки цьому, сумці не страшні появи нових маленьких вад, адже з їх появою виріб набуває вінтажності і ексклюзивний малюнок.

  Подряпини

  В той же час особливістю такої шкіри є легкий «ремонт» — достатньо провести пальцем по подряпин і вони стають значно менше — перевірено. Поверхня портфеля матовий, шкіра не блищить, досить м’яка на дотик.

  Підкладка

  Підкладка з щільного матеріалу, не шарудить (а зазвичай китайські продавці цим грішать). Фурнітура якісна і міцна, є карабіни з механізмом від перекручування для пристібання плечового ременя, блискавки вшиті надійно — все працює без нарікань.

  Кишені та відділення

  Всередині одне велике відділення і в ньому два стандартних кишеньки-петельки для телефону і один закривається на блискавку.Два зовнішніх накладних кишені і один задній на блискавці. Ручки для носіння сумки-портфеля в руці і плечовий ремінь зроблені з щільного матеріалу, виявилися надійними. З нею добре виглядають годинник наручний марки Lige і ось такий гаманець-клатч.

  Відгук

  На момент замовлення вартість сумки була 3 152,46 руб, зараз ціни в цьому магазині значно зросли і така ж модель з доставкою з Росії коштує вже 5846, 88. Різниця звичайно досить відчутна, але навіть при такій ціні, сумка цього варто. Але потрібно дивитися в конкретний день, часто бувають розпродажі, зниження цін та інше…

  У нашому місті розцінки на подібні вироби з натуральної шкіри починаються в районі 15 тисяч рублів. Після півроку практично щоденного використання річ виглядає все так само чудово, замки працюють як треба. Відмінна, функціональна модель досить високого фабричного якості. Ось посилання на сумку на Алиэкспресс.

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…