Добрий день! Нещодавно замовила на Алиэкспресс інфрачервоний термометр фірми Xiaomi (Ксиоми)👍.

Незамінна річ, на мій погляд, в будинку де є діти. Градусник працює на двох мезинчиковых батарейках типу AAA, не вимагає дотику з тілом, просто потрібно навести між бровами-над переніссям, натиснути на кнопку і на табло висвітиться температура!

Відгук

В Кемеровську область до міста Новокузнецька посилка дійшла за 3 тижні, службою доставки sdek, мені подзвонили і сказали, що посилка прибула до них у відділення і я можу її забрати! Замовила градусник за прийнятною ціною, 18$, за якісну річ і таку потрібну, цілком непоганий цінник. Купувала ось тут, у офіційного представника Xiaomi на Алиэкспресс.

Вже випробували безконтактний термометр iHealth, є невелика похибка при вимірюванні, але якщо натиснути близько трьох разів, то порядок температури тіла ясний відразу!

Ще дуже порадував стильний дизайн, такий приємний у руці, компактний, зручний кнопочка, при натисканні, коли висвічує температуру на табло, вібрує в руці. Цифри досить великі, табло яскраве, що не мало важливо, коли серед ночі доводиться поміряти температуру дитині, то дуже добре виділ! Дуже хороша і корисна штучка!

P. S. Ще для здоров’я раджу взяти додому зволожувач повітря типу Alanchi. Дуже виручає, особливо взимку і в містах з поганою екологічною ситуацією. Стали значно менше хворіти.

Відео

А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…