Не люблю купувати речі, які носять рідко. До таких відношу пікантні вбрання, наприклад, пеньюари, пляжні сукні, панчохи. Однак побачивши ажурний білий пеньюар у китайського продавця, я не втрималася від покупки. Річ на фотографіях виглядала шикарно і коштувала відносно недорого — трохи більше 600 рублів.

Замовляла ось тут на Алиэкспресс. Продавець буквально через день після оплати відправив товар. Посилка прийшла приблизно через місяць.

Зміст

 • Відповідний розмір
 • Якість матеріалу і швів
 • Де носити?
 • Відповідний розмір

  Замовляла XL (ношу російський 48-50). Китайські виробники часто маломерят, тому я готувалася до того, що покупка виявиться обтягує і короткою.

  Скільки ж було радості після примірки, коли виявилося: наряд сидить вільно!

  Ніякого дискомфорту:

  • у грудях;
  • в плечах;
  • по стегнах.

  У такий пеньюар могла б влізти жінка, яка має обсяги сантиметрів на 10 більше, ніж у мене, адже ширина спідниці – 120 див.

  Пристойної виявилася і довжина. При зрості 170 см поділ прикриває щиколотку, рукави дістають до зап’ястя. Не очікувала від китайського наряду такої відповідності російським розмірами!

  Якість матеріалу і швів

  На сайті було зазначено: виріб виготовлено з поліестеру. Я боялася, що матеріал буде схожий на дешеву тюлевую фіранку.

  Тканина дійсно нагадує тюль, але при цьому вона набагато м’якше, ніжніше. Носити її приємно навіть у спекотні дні.

  Шви оброблені по-різному. Край рукавів і низ не оброблені. Але в цих місцях підшити і не потрібен.

  По лінії талії акуратно все виконано.

  А ось бічні шви ніби зроблені наспіх.

  Де носити?

  Один з продавців написав, що річ призначена для вечірок. Деякі сміливі дівчата дійсно беруть її «на вихід» і носять поверх відповідного за кольором нижнього обтягуючого сукні.

  На мій погляд, це справжній пеньюар, він доречний тільки як сексуальне білизна. Тому я прихопила покупку з собою у відпустку, в надії, що в номері готелю буду ходити саме в ній.

  Однак на курорті багато відпочиваючі дами носили речі такого роду як пляжні (поверх купальника). Я теж зважилася пару раз послідувати їх прикладу. Ще раз, купувала на Алиэкспресс на цій сторінці, яка є офіційною виробника DAVYDAISY.

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…