Завжди в автомобілі користуюся відеореєстратором, іноді виручає в спірних ситуаціях на дорозі. А іноді просто цікаві сюжети зберігаю для колекції або викласти на канал YouTube, через який час можна буде свій канал відкрити :).

За весь час у мене було 3 різні моделі, описувати їх не буду, але головне зрозумів, що модель відеореєстратора потрібно вибирати недорогу, переплачувати за уявні навороти сенсу немає.

Зміст

 • Де купити
 • G-sensor
 • Кріплення
 • Управління і якість
 • Плюси
 • Мінуси
 • Відео
 • Де купити

  В цей раз замовив у Китаї на Алиэкспрессе за 1100 руб. Podofo A2 з камерою G30 Full HD 1080 P, у прямого дилера. Посилка р. до Іжевська йшла три тижні поштою Росії, легко відстежувалася.

  Виріб було надійно упакований в картонну коробку, а зверху ще в повітряну плівку, хоча була незначна вм’ятина на коробці, але товар всередині виявився цілий.

  Відеореєстратор простий, але якісний, своїх грошей коштує і навіть краще. Здивувало що дуже легкий, хоча вбудований акумулятор. Меню російською мовою, розмір ЖК-екрану: 2,7″, огляд 140°, максимальна зовнішня пам’ять 32 Гб., але не нижче 10 класу.

  Але зараз на Алиэкспресс інші продавці «штовхають» на підробку Podofo, тому потрібно купувати тільки на сторінці офіційного представника на Алі ось тут.

  G-sensor

  При зіткненні, ударі або різкому гальмуванні спрацьовує G-sensor (датчик удару) і відео з моменту аварії записується в певний файл, який захищений від стирання. Дуже корисно, наприклад, якщо хтось вдарить у дворі або на стоянці і спробує сховатися, то реєстратор Podofo A2 все запише в спеціальний файл.

  Кріплення

  Кріплення на присоску, з функціональним повертається механізмом. Мережевий шнур порадував своєю довжиною близько трьох метрів, вистачає протягнути його непомітно в салоні, на штекері є індикаторна лампочка контролю.

  Управління і якість

  Елементи управління відеореєстратора знаходяться знизу, не дуже зручно, звичайно, але це справа звички. Зате посередині стоїть велика червона кнопка, для захисту від стирання потрібного сюжету, не треба нервово шукати кнопки, щоб зберегти запис.

  Збірка якісна, нічого не тріщить, пластмаса приємна на дотик. Є невелика інструкція по експлуатації російською мовою, там коротко і зрозуміло все описано. За замовчуванням стоять стандартні налаштування, підключай в прикурювач і все само запрацює як треба.

  Їжджу з ним вже півроку, за цей час можу сказати, до його роботи великих претензій немає. Встановив кріплення під дзеркалом, при цьому провід у мене був виведений зверху під стелею, ще з минулого відеореєстратора, чудово, що підійшов і до цього.

  Плюси

  • Подобається автоматичне включення і виключення. Як тільки ти заводиш автомобіль, реєстратор починає знімати. При вимиканні запалювання через хвилину автоматично відключається, це зручно, не забудеш. На минулому відеореєстраторові Conkim ця функція не працювала і я частенько забував про нього;
  • Порадувало, що номери машин добре помітні до 20 метрів, цього цілком вистачає. Якість запису, при максимальному дозволі на тверду оцінку 4, навіть в темряві все чітко видно, але далеко не Full HD! Звук шикарний, чутно, як на задньому сидінні не голосно розмовляють.
  • Циклічний запис дозволяє використовувати карти пам’яті з невеликим обсягом, у мене на 16 Гб. Нещодавно правда виникла ситуація, коли на дисплеї висвітилося, що карта пам’яті заповнена, і він вимкнувся. Виявилося, багато збережених мною записів у пам’яті було, він же збережені користувачем не видаляються. А кожне відео на 3 хвилини важить по 600 – 700 Мб, можна, звичайно, зменшити якість відео, але не буду. Тому краще поставити карту відразу на 32-64 Гігабайтів, вони зараз цілком не дорогі.

  Мінуси

  З мінусів: не сподобалося що коли сонце спереду світить, то не видно деталей. Не подобається, що вбудований акумулятор, але це скоріше біда всіх бюджетних відеореєстраторів.

  А так скажу, що це відмінний роботяга за свої гроші. Сподіваюся, що в значній мірі полегшу вибір товару своїм відкликанням.

  Ще раз, рекомендую брати на офіційній сторінці компанії Подофо A2 на Aliexpress ось тут, так як по-перше, у інших дорожче, так як вони перекуповують і перепродують, а по-друге, так ви захищені від покупки підробки.

  Відео

  Тільки не забувайте, що YouTube ще сильно стискає відео, тому насправді якість запису відео краще, ніж тут можна побачити:

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…