Отже, не будемо ходити навколо, почнемо розглядати секрети довголіття:

Фактор №1: Ментальна установка.
З самого дитинства нам твердять, що будь-яка нормальна людина живе, в кращому випадку, приблизно 80 років. Тому і виходить так, що останні роки люди просто доживають.

Навіть у багатьох фільмах і книжках всі підносять таким чином, що людина після 60 є вже старим.

Все це в сукупності закладає в нас програму, що тривалість життя людини лежить в діапазоні десь до 70 років.

Такі програми надають досить сильний вплив на наш мозок, і тому є чимало прикладів. Так, відома історія про жінку, яка дуже побоювалася захворіти раком і на будь-яку недугу вона реагувала на кшталт: “Напевно це рак, тільки б це був не він”. Думаю, ви вже здогадалися, від якого захворювання померла згодом ця жінка.

Є також підтверджений випадок, який полягає в тому, що людину залишили в дуже холодному приміщенні(морозильній камері), а вибратися звідти він ніяк не міг, відповідно людина приготувався померти( написав передсмертну записку), що і відбулося. Однак ще більш цікаво наслідок – в морозилці було +20 градусів за Цельсієм. Його власний розум привів тіло до загибелі.

З цих двох історій стає зрозуміло, яке величезне вплив справляють на нас ментальні програми такого плану.
Дак чому б тоді не перепрограмувати себе, налаштувати себе на життя довжиною в 120 років і більше.

Отже, перший чинник полягає у тому самому шаблоні, який сидить всередині нас. Це мабуть самий головний секрет довголіття.
Фактор №2: Рівень стресу.

Стрес, тривога, неспокій – це те, з чим зустрічається майже кожен з нас чи не щодня.
Проте не для кого не секрет, яким негативним чином це впливає на наше здоров’я й тривалість життя.
На цей рахунок популярна фраза одного відомого лікаря: “Виразка шлунка виникає зовсім не від того, що ви їсте, а від того, що їсть вас”.

Офіційно доведено, що постійний стрес може призводити до різних захворювань, тим самим, про які в народі прийнято говорити: “на нервовому грунті”.

Фактор №3: Помірність у харчуванні.
В рамках даного фактора буде доречно навести як приклад один цікавий експеримент, проведений на щурах. Полягав він у наступному: Брали 2-ух щурів, одну годували певною кількістю їжі, а іншу кількістю, в 2 рази меншим.
В результаті тривалість життя щура, що споживала в 2 рази менше їжі, виявилася набагато вище тієї, що їла досхочу. Це не дивно, адже чим менше ми їмо, тим менше навантаження даємо на організм, тим повільніше він зношується.

Фактор №4: Якість води.
У чудовій книзі Миколи Друзьяка – “Як продовжити швидкоплинного життя” наводиться цікавий приклад про місто Одесу, де вода насичена солями кальцію. Пов’язано це з тим, що гірські породи вимиваються у воду, у зв’язку з чим вона стає дуже жорсткою.

Микола Друзьяк довів, що із-за такої води люди в цьому місті живуть набагато менше і хворіють набагато частіше, ніж в інших. Тому не нехтуйте фільтрами для води і пийте тільки очищену, якісну воду.

Фактор №5: Фізичні вправи.
Ну тут, в принципі, і так ясно, що якщо ми даємо навантаження нашому тілу, то м’язи швидко атрофуються, стають немічними. З серцевими м’язами відбувається те ж саме, і вони просто не зможуть забезпечувати організм достатньою кількістю крові, якщо їх не стимулювати.

Фактор №6: Вправи для мозку.
Справа в тому, що люди, починаючи десь з 60(а то й 40) років, більше не хочуть читати, розвиватися, давати собі виклики і щодня вирішувати важкі завдання. Рівень розумової активності у таких людей значно нижче, якщо порівнювати з молодим віком, коли вони навчалися в університеті, влаштовувалися на роботу, і попутно з цим їм незмінно доводилося стикатися з перешкодами і долати їх. Згодом же все налагоджується, люди перестають кудись прагнути, тому і мозок починає атрофуватися, оскільки їм перестають в певний момент користуватися. Тому завжди ставте собі нові цілі і ніколи не зупиняйтеся на досягнутому!

Ось, мабуть, 6 основних факторів, які дійсно впливають на тривалість нашого з вами життя.
Інші ж речі, пов’язані з екологією і спадковістю вже не відіграють такої значної ролі, як деякі помилково вважають.

6 ж викладених факторів вивчіть як слід, зробіть певні висновки, можливо, Ви вважатимете за потрібне щось в житті міняти! Використовуйте ці секрети довголіття правильно.
Удачі!

Джерело: http://tovstuha.com.ua/